Новини

Об’єдналися чи дистанціювалися: як під час пандемії влада області інформує та комунікує з громадськістю

Писали релізи «на відчіпного» чи вибудовували ефективну стратегію інформування у час, коли це є одним з мечів боротьби з пандемією covid-19: ГО «Разом до громадянського суспільства» береться дослідити рівень комунікації Чернігівської ОДА, Ніжинської, Прилуцької, Корюківської, Менської та Борзнянської міської ради під час карантинних обмежень.

Ініціатива «Пандемія: нові умови, як вікно можливостей для покращення комунікації влади та громадськості у Чернігівській області» реалізується у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу.

Мета ініціативи: активізувати комунікацію органів державної влади у Чернігівській області з громадськістю на основі аналізу роботи влади в умовах пандемії з березня 2020 року по березень 2021 р.

Експерти ГО «Разом до громадянського суспільства» проведуть контент аналіз загальнодоступних ресурсів інформування зазначених органів влади. Що дасть змогу оцінити ефективність роботи влади у форматі кризових комунікацій.

Зокрема чи вдалося якісно інформувати населення безпосередньо про пандемію в регіоні, чи не змістила ця тема акцент з не менш важливих питань: економіка, ЖКГ, екологія, соціальний захист та інше.

Окремий розділ досліджень присвячений вивченню діяльності громадських рад, а також аналізу рівня залученості громадськості до прийняття рішень.

Проєкт реалізовуватиметься протягом 7 місяців. За цей час виконавці планують не лише проаналізувати наявну інформацію, а й залучити громадськість та органи влади до активного діалогу задля напрацювання ефективного механізму подальшої співпраці.

Пандемія covid-19 спричинила нові виклики для українського суспільства, які суттєво позначилися практично на всіх сферах життя. Втім, ми маємо навчитися жити в нових реаліях.

Складнощі можуть стати вікном нових можливостей.

* * *

Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Разом до громадянського суспільства» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

По какой причине стоит выбирать интернет казино Вулкан 777

Разнообразный выбор игровых площадок современности может смутить неопытных пользователей. Выбрать надежный вариант проблематично. Поэтому необходимо в первую очередь изучать лицензированные игровые порталы, в их числе и Вулкан 777. Геймерам гарантируется безоговорочная защищенность персональных сведений. На портале Вулкан 777 Украина промокод…

Митниця: кадри, інфраструктура та оцінка корупційних ризиків

Президент Зеленський 5 квітня ц.р. увів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони України. Серед іншого, під персональні санкції потрапили особи (10) та компанії (79), яких назвали причетними до контрабанди. Одночасно від виконання посадових обов’язків відсторонили більше 100 митників, серед…

Держава дає гроші на Інтернет для громад

Міністерство цифрової трансформації збирає попередні заявки від громад для отримання фінансування в рамках державної «Інтернет-субвенції». Цього року у державному бюджеті є додаткові 500 млн грн для громад. На ці кошти можна під’єднати  до оптичного інтернету більше 6000 лікарень, шкіл, бібліотек,…

У громадах Чернігівської області завершується ремонт приймальних відділень

Приймальні відділення дев’яти опорних лікарень Чернігівщини відкриються цьогоріч після капітального ремонту та модернізації, виконаних в рамках програми Президента України «Велике будівництво». На шістьох об’єктах будівельно-ремонтні роботи завершені. Найближчим часом відділення укомплектують сучасним обладнанням і введуть в експлуатацію. Ще на трьох…

КАРТА Чернігівської області: нові райони та громади

У 2014 році, після затвердження Концепції реформування місцевого самоврядування, у нашій країні розпочалися трансформаційні зміни, наслідком яких стало затвердження нового адміністративно-територіального устрою районного рівня та рівня територіальних громад. В середині 2020 року Україна отримала новий адміністративно-територіальний устрій, межі одиниць якого ви…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: