Новини

Об’єдналися чи дистанціювалися: як під час пандемії влада області інформує та комунікує з громадськістю

Писали релізи «на відчіпного» чи вибудовували ефективну стратегію інформування у час, коли це є одним з мечів боротьби з пандемією covid-19: ГО «Разом до громадянського суспільства» береться дослідити рівень комунікації Чернігівської ОДА, Ніжинської, Прилуцької, Корюківської, Менської та Борзнянської міської ради під час карантинних обмежень.

Ініціатива «Пандемія: нові умови, як вікно можливостей для покращення комунікації влади та громадськості у Чернігівській області» реалізується у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу.

Мета ініціативи: активізувати комунікацію органів державної влади у Чернігівській області з громадськістю на основі аналізу роботи влади в умовах пандемії з березня 2020 року по березень 2021 р.

Експерти ГО «Разом до громадянського суспільства» проведуть контент аналіз загальнодоступних ресурсів інформування зазначених органів влади. Що дасть змогу оцінити ефективність роботи влади у форматі кризових комунікацій.

Зокрема чи вдалося якісно інформувати населення безпосередньо про пандемію в регіоні, чи не змістила ця тема акцент з не менш важливих питань: економіка, ЖКГ, екологія, соціальний захист та інше.

Окремий розділ досліджень присвячений вивченню діяльності громадських рад, а також аналізу рівня залученості громадськості до прийняття рішень.

Проєкт реалізовуватиметься протягом 7 місяців. За цей час виконавці планують не лише проаналізувати наявну інформацію, а й залучити громадськість та органи влади до активного діалогу задля напрацювання ефективного механізму подальшої співпраці.

Пандемія covid-19 спричинила нові виклики для українського суспільства, які суттєво позначилися практично на всіх сферах життя. Втім, ми маємо навчитися жити в нових реаліях.

Складнощі можуть стати вікном нових можливостей.

* * *

Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Разом до громадянського суспільства» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Пін Ап: величезна кількість переваг для нових та лояльних гравців

В 2020 році шанувальники азартних ігор з України отримали хорошу новину — в нашій країні гральний бізнес став легальним. Офіційно працювати дозволили і звичайним ігровим закладам, і онлайн казино. До останніх належить відомий багатьом гебмлерам клуб Пін Ап. Цей ігровий…

Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема

В Чернігові досі не працює громадський транспорт. Багато чернігівців поки вимушені ходити пішки, їздити на велосипедах та ловити попутні машини. Дехто бачить користь для здоров’я від піших та велосипедних подорожей. А от найтяжче людям похилого віку – великі відстані до…

Чернігівські громади отримали компенсацію різниці в тарифах

Меморандумом, укладеним між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах. «Уряд виконує Меморандум щодо…

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: