Новини

Дмитро Іванов очолив Наглядову раду Агенції регіонального розвитку Чернігівської області

Агенція регіонального розвитку (АРР) – один із каталізаторів соціально-економічного розвитку області. Серед засновників АРР – Чернігівська обласна рада, яку представляє депутат від «Слуги Народу» Дмитро Іванов, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики. 29 квітня його обрали головою Наглядової ради.

Агенції регіонального розвитку діють у всіх областях, за задумом уряду ці установи виступають як осередки співпраці між державним, приватним та громадським секторами з питань розвитку регіонів і громад.

«Серед завдань агенції – планувати й реалізовувати політику регіонального розвитку, поєднувати державні, регіональні та місцеві ініціативи влади, бізнесу й громадськості», – розповідає Дмитро Іванов, керівник фракції «Слуга Народу» в Чернігівській обласній раді.

АРР у Чернігівській області найбільш активна щодо проведення навчальних тренінгів для малого та середнього бізнесу в громадах, сприяє залученню інвестицій, долучається до розроблення інвестиційних паспортів для громад. До речі, на базі агенції діє Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.

Наприкінці 2020 року Чернігівська область отримала схвалення 6 проєктів, на які сумарно виділять приблизно 50 млн грн. Серед них – безпосередньо підготовлений агенцією проєкт «Розвиток хаб-системи розвитку підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області».

29 квітня під час засідання Наглядової ради АРР підсумували роботу за попередній рік, обговорили організаційні питання діяльності агенції й подальші перспективи розвитку установи. Головою Наглядової ради агенції було обрано Дмитра Іванова. Крім того, ухвалили рішення про оголошення конкурсу на посаду директора агенції у зв’язку із закінченням строкового трудового договору нинішнього керівника установи.

«Одне із завдань, яке ставимо перед агенцією – забезпечити розвитковий складник проєктів, їхню спрямованість на підтримку реального сектору економіки в громадах. Для цього має бути співпраця громад, їхня участь у фінансуванні ремонтів та будівництва об’єктів інфраструктури. Приміром, проєкт «Підвищення туристичної привабливості м. Новгород-Сіверський Чернігівської області» (розробник – Новгород-Сіверська міська рада) буде набагато ефективнішим за умови наявності всього комплексу туристичної інфраструктури. І тут може долучитися до фінансування й обласна рада, і місцева громада (якщо говоримо про пам’ятки архітектури, що перебувають у них на балансі), і Чернігівська ОДА та Служба автодоріг (якщо говоримо про дороги). Як депутат обласної ради також буду брати участь у реалізації проєктів та співпрацюватиму з громадами», – прокоментував Дмитро Іванов.

За повідомленням Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу»

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме…

Автомати – загальнодоступні розваги в онлайн казино

Дозвілля можна проводити по-різному і все більше користувачів інтернету намагаються урізноманітнити його, користуючись ігровими автоматами. Їх чимало, а в каталозі клубу Лавина завжди можна вибрати кілька варіантів з декількох сотень. Відеослоти стають більш привабливими в порівнянні зі стандартними однорукими бандитами….

Де вакцинуватись у громадах цими вихідними

У зв’язку з тим, що наближаються святкові вихідні, у Чернігівській області дещо змінений графік роботи центрів вакцинації. Управління охорони здоров’я ОДА надало узагальнений графік їх роботи. Всі охочі щепитися можуть ознайомитися з інформацією та обрати для себе зручний центр вакцинації….

Ставки на спорт в БК Mostbet: точная инструкция и способы вывода выигрышей

БК Мостбет: как делать ставки на спорт новичкам

Беттинг на официальном сайте БК Mostbet принесет не только море незабываемых впечатлений. Если вы решили зарабатывать деньги на прогнозах, одного желания недостаточно – важно придерживаться правил, которые помогут делать ставки на спорт Mostbet с максимальной выгодой. Изучив представленное ниже руководство, вы сможете понять ключевые моменты игрового…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: