Новини

У Корюківці висадили майже сотню каштанів і лип

У Корюківці висадили майже сотню каштанів і лип

На місці аварійних дерев біля районної лікарні в Корюківці ростимуть каштани. Молоді деревця зазеленіють і біля водойми по Бульварній, і напроти першої школи.

Замість перерослих дерев біля корюківської лікарні висадили молоді каштани. Фото: Наталія Рубей

Біля корюківської лікарні, у невеличкому скверику, прибрали кілька великих тополь. Містяни цікавляться, що там буде, можливо, поставлять лавочки, облаштують зону відпочинку?

Генеральний директор некомерційного комунального підприємства «Корюківська ЦРЛ» Сергій Пивовар розповів, що там росли аварійні дерева. Їх прибиранням займалося комунальне підприємство міськради «Благоустрій».

Керівник «Благоустрою» Анатолій Селюк підтвердив, що дійсно довелося за клопотанням лікарні спиляти перерослі тополі. І вже на тому місці набираються сили молоденькі каштани.

А загалом у середині квітня біля лікарні, по вулиці Шевченка (навпроти першої школи) та по вулиці Бульварній (біля водойми) їхні працівники висадили майже 70 каштанів і 20 лип. Саджанці придбала міськрада.

Поки встановлювати лавочки чи облаштовувати клумби у зеленій зоні біля лікарні вони не планують.

Джерело: Сусіди.Сіty

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

У Корюківській ОТГ нові правила благоустрою

На засіданні сьомої сесії, 8 липня, депутати міської ради затвердили оновлені ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ, що діятимуть на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади. Правила стосуються забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях….

Корюківська ОТГ: нові правила благоустрою, місцеві податки і збори

На засіданні сесії Корюківської міської ради 8 липня депутати підтримала думку громадськості і затвердили медичну послугу як пріоритетну для розвитку в громаді, яку обрали в рамках опитування у співпраці з програмою ДОБРЕ. Як відомо, у громаді триває робота над розробкою…

У Корюківській ОТГ закрили 2 школи

Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили в четвер, 8 липня. На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному – лише голосували. Сімнадцятим…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Земля – у комунальну власність громад

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад. Як відбувається цей процес, які є складнощі – коментують голови громад, обрані від «Слуги Народу». Сергій Малець, голова Олишівської селищної громади: «Нарешті без…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: