Новини

У Чернігівській обласній раді засудили агресивні дії Російської Федерації

Під час сесії Чернігівської обласної ради 20 квітня депутати фракції «Слуги Народу» закликали підтримати Президента Зеленського і спонукати світову спільноту до примушення Росії щодо дотримання норм міжнародного права та повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Для цього оприлюднили відповідну заяву.

«Російська Федерація створила на кордоні України угрупування військ характер якого чітко вказує на намір чергового озброєного нападу на нашу державу. При цьому мілітаристська риторика російської влади вже не ховається за пропагандистські конструкції на кшталт «захисту російськомовного населення», а вже напряму виказує намір контролювати нашу політику», – йдеться у документі, який з трибуни оголосив голова фракції «Слуги Народу» Дмитро Іванов.

У заяві зазначається, що Росія веде бойові дії на нашій території з 2014 року. І наслідком цього є тисячі смертей серед військових та цивільних, економічний та гуманітарний занепад окупованих територій, втрата людьми своєї власності, гідності, а часто і свободи.

«Ми, депутати Чернігівської обласної ради, хочемо чітко висловити свою вкрай негативну оцінку агресивним діям Російської Федерації та категорично засудити мілітаристську політику Росії та її військовий напад на Україну. Ми підтримуємо Прагнення Президента України Володимира Зеленського у спонукання світової спільноти до примушення Росії до дотримання норм міжнародного права та повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів», – заявив Дмитро Іванов.

Депутати також наголосили, що всебічно підтримують захисників України. І закликали усіх співвітчизників бути готовими стати на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

На початку засідання рідним і близьким воїнів Чернігівщини, які віддали своє життя у боротьбі за єдність та суверенітет української держави, високу державну нагороду та Почесні відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні».

Окрім того, на засідання сесії депутати підтримали цілий ряд програм, які стосуються підвищення обороноздатності регіону. Зокрема, прийнято рішення про внесення змін до програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки», прийнятої на сесії 26 січня ц.р., а також цільової програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26 лютого ц.р.

Джерело: за повідомленням Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу»

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Громади навчатимуть просторовому плануванню

Завершився відбір громад для участі у навчальній програмі Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». На Чернігівщині відібрали Куликівську, Семенівську, Деснянську, Срібнянську, Сухополов’янську, Любецьку, Новобасанську, Менську, Прилуцьку, Киїнську, Сосницьку та Седнівську громади….

Більше підтримки від держави для українських фермерів

Нещодавно Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №4046, що дасть змогу фермерським господарствам отримати доступ до державного фінансування. Закон створює однакові умови щодо напрямів використання коштів з Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Крім того, впроваджується державна підтримка фермерському господарству, голова…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Громади Чернігівщини хочуть більший відсоток податків

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти  №5066 та №5066-1, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків. АМУ зазначає,…

Податкова розповіла, на які податки може розраховувати громада

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що відповідно до пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу, сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: