Новини

У Чернігівській обласній раді засудили агресивні дії Російської Федерації

Під час сесії Чернігівської обласної ради 20 квітня депутати фракції «Слуги Народу» закликали підтримати Президента Зеленського і спонукати світову спільноту до примушення Росії щодо дотримання норм міжнародного права та повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Для цього оприлюднили відповідну заяву.

«Російська Федерація створила на кордоні України угрупування військ характер якого чітко вказує на намір чергового озброєного нападу на нашу державу. При цьому мілітаристська риторика російської влади вже не ховається за пропагандистські конструкції на кшталт «захисту російськомовного населення», а вже напряму виказує намір контролювати нашу політику», – йдеться у документі, який з трибуни оголосив голова фракції «Слуги Народу» Дмитро Іванов.

У заяві зазначається, що Росія веде бойові дії на нашій території з 2014 року. І наслідком цього є тисячі смертей серед військових та цивільних, економічний та гуманітарний занепад окупованих територій, втрата людьми своєї власності, гідності, а часто і свободи.

«Ми, депутати Чернігівської обласної ради, хочемо чітко висловити свою вкрай негативну оцінку агресивним діям Російської Федерації та категорично засудити мілітаристську політику Росії та її військовий напад на Україну. Ми підтримуємо Прагнення Президента України Володимира Зеленського у спонукання світової спільноти до примушення Росії до дотримання норм міжнародного права та повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів», – заявив Дмитро Іванов.

Депутати також наголосили, що всебічно підтримують захисників України. І закликали усіх співвітчизників бути готовими стати на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

На початку засідання рідним і близьким воїнів Чернігівщини, які віддали своє життя у боротьбі за єдність та суверенітет української держави, високу державну нагороду та Почесні відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні».

Окрім того, на засідання сесії депутати підтримали цілий ряд програм, які стосуються підвищення обороноздатності регіону. Зокрема, прийнято рішення про внесення змін до програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки», прийнятої на сесії 26 січня ц.р., а також цільової програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26 лютого ц.р.

Джерело: за повідомленням Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу»

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: