Новини

«U-LEAD з Європою» дає шанс створити сучасний ЦНАП. Не проґавте!

Розпочався перший раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Учасники Програми отримують допомогу на створення або модернізацію центрів надання адміністративних послуг в громадах.

Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Долучитися до участі можуть й територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч. Також є опція спільної заявки.

Фаза Впровадження реалізовується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного Програма співпрацюватиме приблизно з 150 громадами. У першому раунді можуть брати участь представники органів місцевого самоврядування з 22 областей України.

Всі раунди включають наступні напрямки підтримки:

  • інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
  • матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
  • спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.

«ЦНАП – це новий формат комунікації влади і суспільства. Це – обличчя держави у її спілкуванні із громадянами. Ця комунікація має бути зручною, комфортною і не створювати бар’єри. Це – крок до європейського суспільства в Україні. Він є одним із принципових результатів децентралізації, який сьогодні відчутний у громадах. Розбудова мережі ЦНАПів в Україні – секторальний вимір реформи і одне з пріоритетних завдань. Децентралізація – це нова якість надання послуг, зокрема адміністративних. Дякую нашим європейським партнерам і Програмі «U-LEAD з Європою» за системну допомогу й підтримку у впровадженні реформ», – вважає Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

«Я радий, що тисячі українських громадян вже мають доступ до 21 сучасного ЦНАП, які створені за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», і я впевнений, що ще багато українців отримають користь від цієї Програми, тепер, коли «U-LEAD з Європою» помножить свою діяльність в рамках Фази впровадження у 2018-2020 роках», – каже Мартін Хаґстрьом, Посол Швеції в Україні.

Бюджет напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» у 2016-2020рр складає біля 30 мільйонів євро.

Фаза впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, з метою надання якісних та доступних адмінпослуг для населення.

Інфографіка про перший раунд відбору доступна за посиланням.
Детально ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна на сайті. Термін подачі заявок для участі в першому раунді — 31 березня 2018р.

***
«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся: ulead.tsnap@sklintermational.se, 044 581 38 46

Останні новини за категоріям(и): Влада,

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Пін Ап: величезна кількість переваг для нових та лояльних гравців

В 2020 році шанувальники азартних ігор з України отримали хорошу новину — в нашій країні гральний бізнес став легальним. Офіційно працювати дозволили і звичайним ігровим закладам, і онлайн казино. До останніх належить відомий багатьом гебмлерам клуб Пін Ап. Цей ігровий…

Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема

В Чернігові досі не працює громадський транспорт. Багато чернігівців поки вимушені ходити пішки, їздити на велосипедах та ловити попутні машини. Дехто бачить користь для здоров’я від піших та велосипедних подорожей. А от найтяжче людям похилого віку – великі відстані до…

Чернігівські громади отримали компенсацію різниці в тарифах

Меморандумом, укладеним між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах. «Уряд виконує Меморандум щодо…

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: