Новини

Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема

В Чернігові досі не працює громадський транспорт. Багато чернігівців поки вимушені ходити пішки, їздити на велосипедах та ловити попутні машини. Дехто бачить користь для здоров’я від піших та велосипедних подорожей.

А от найтяжче людям похилого віку – великі відстані до лікарень чи ринків можуть долати далеко не всі.

Говорять чернігівці:

Я йду з Градецького в 2-гу лікарню, що зробиш, така ситуація.

Проїхати в поліклініку до глазного нема на чому. треба йти пішки.

Дзвоню кожен день в управління. До паски, до 9 не відкрили. Кажуть, не виходить. В Сумах виходить, а у нас не виходить.

От нам на Рокосовського треба. Далеко пішки, а на транспорті швидше і зручно. Пішки ми багато ходимо до 20 км.

Міська влада вже кілька тижнів намагається запустити пасажирський транспорт, але причин затримки і дату відновлення перевезень поки не називає.

Найближчим часом поїде, як відбудеться виконком, все буде донесено до преси, коли поїде, – прокоментував Олександр Рижий, начальник управління транспорту Чернігівської міської ради.

Якщо тролейбусні лінії сильно пошкоджені, то з маршрутками не все так і погано. В одного з найбільших перевізників Чернігова та області багато пошкоджених автобусів. Та для міста знайшли справні машини і водіїв. Але є питання щодо палива та вартості проїзду. Саме це і може бути причинами відсутності пасажирського транспорту на вулицях міста.

“Ежедневные нарады. Есть вопросы. По той цене ездить не можем. В Прилуках и других городах 15 грн. Простой расчет – топливо и запчасти, а их нет”, – розповідає Сергій Карпенко, директор підприємства.

Натомість в області вже відновлено понад 80 маршрутів. Та про повний запуск перевезень поки говорити зарано, адже російська агресія болісно вдарила по інфраструктурі і ринку перевезень.

“Дорожня мережа, зруйновані мости, в окремих перевізників проблеми з транспортом, водіями. Спільними зусиллями відновили 86 напрямків”,  – повідомив Анатолій Кругол, заступник директора департаменту транспорту Чернігівської ОВА.

Та попри усі проблеми налагоджувати нормальне життя треба, вважають і влада, і перевізники, і пасажири. Тим паче, що люди повертаються з евакуації додому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади, Чернігівська,

Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема

В Чернігові досі не працює громадський транспорт. Багато чернігівців поки вимушені ходити пішки, їздити на велосипедах та ловити попутні машини. Дехто бачить користь для здоров’я від піших та велосипедних подорожей. А от найтяжче людям похилого віку – великі відстані до…

Мала приватизація: депутати Чернігівської міської ради від «Слуги Народу» пропонують віддати частину коштів громадам

У Верховній Раді України розглядають законопроекти щодо малої приватизації, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності. Із вимогою якнайшвидше ухвалити цей пакет документів, передбачивши перерахування частину коштів від продажу…

Як «Велика реставрація» збереже унікальні пам’ятки на Чернігівщині

Культурна спадщина Чернігівщини просто вражає – навіть жителі області щоразу відкривають для себе нові місця для подорожей: Батурин, Любеч, Новгород-Сіверський, Ніжин та, звісно, Чернігів. Зберегти унікальні архітектурні пам’ятки й зробити їх ще привабливішими для туристів – такою є мета президентської…

На що витрачає кошти влада Чернігова

Центр спільних дій продовжує аналізувати бюджети обласних центрів. Ми вже розповідали, як витрачають гроші на Заході, в Центрі, на Півдні та Сході України. Цього разу розглянемо місцеві фінанси облцентрів Півночі України, серед них –  Чернігівської міської громади. Інформацію взято з Державного веб-порталу Мінфіну та офіційних сайтів органів місцевого…

Бюджет участі у Чернігові: подано 92 проєкти

31 травня в Чернігові завершився прийом проєктів «Бюджету участі» цього року. У підсумку, на вебплатформі “Громадський проект” зареєстровано 92 проєкти на суму в майже 75,5 мільйонів гривень. Зокрема, подано 43 малих проєкти на суму 11 мільйонів та 49 великих на…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: