Деснянська територіальна громада об’єдналася однією з перших у Чернігівській області — у вересні 2015 року. Сьогодні має профіцитний бюджет, зберегла всі заклади надання медичної допомоги, дофінансовує і їх, і заклади освіти, поступово ремонтує дороги комунальної власності. Про поточний стан справ…
Що вимагали на сходах сіл у Деснянській ОТГ

Як відомо, сходи сіл є формою безпосередньої участі громадян у вирішенні проблем місцевого значення. До того ж, така форма спілкування забезпечує якісний діалог між владою та громадськістю.
У Деснянській об’єднаній територіальній громаді збори (сходи) громадян пройшли протягом січня-лютого ц.р.:
- 24 січня – у Лошаковів Гуті та Тужарі;
- 30 січня – у Сорокошичах;
- 6 лютого – у Рудні;
- 7 лютого – у Косачівкі та Бору;
- 8 лютого – в Отрохах;
- 13 лютого – у Морівську;
- 23 лютого – у Короп’є.
На сходах сіл жителі громади піднімали питання щодо розвитку інфраструктури населених пунктів. Зокрема, щодо будівництва зовнішнього освітлення по населеним пунктам громади, ремонту сільських доріг, транспортного сполучення населених пунктів, прибирання стихійних сміттєзвалищ, забезпечення правопорядку.
Також обговорювалось питання нової медичної реформи, яка стартувала в цьому році. Населенню було доведено про те, які зміни чекають на українців в даній галузі.
Збори громадян проходили за учасіт селищного голови Юрія Осташевського, представників центру первинної медико-санітарної допомоги, працівників відділу освіти та сектору культури виконавчого апарату Деснянської ОТГ.
Джерело: сайт Деснянської ОТГ