Новини

Менська громада хоче створити своє радіо

Нині пройдено перший етап конкурсу проєктів «Наша громада» – зареєстровано проєкт створення місцевого радіомовлення Радіохвиля «LuMena FM» . Вже зовсім скоро – з 10 травня – стартує відбір 13 громад-учасниць, які отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Кожен ваш голос – вирішальний!

Телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс проєктів «Наша громада». До участі запросили активні громади України з населенням до 70 тисяч. Грошовий приз конкурсу становить 500 тис. грн, обов’язковою умовою є співфінансування у розмірі не менше 20% від загальної вартості проекту. Конкурс складається з чотирьох етапів:

Етап 1. Подання заявок (29.03.2021 – 30.04.2021)

Етап 2. Перше голосування (10.05.2021 – 10.06.2021)

Етап 3. Знайомство з фіналістами (21.06.2021 – 28.09.2021)

Етап 4. Фінальне голосування журі (30.09.2021)

Відділом економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради пройдено перший етап – подано проєкт створення місцевого радіомовлення Радіохвиля «LuMena FM». Вважаємо, що це актуальна, корисна місцева ініціатива, яка сприятиме розвитку нашої громади, тим паче проєкт створення радіомовлення відповідає цілям і завданням Стратегії розвитку Менської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018–2024 рр. Також цей проєкт включений до Програми інформатизації Менської міської ради на 2020–2022 роки.

Мета проєкту Менської громади– налагодження процесу комунікації та взаємодії органу місцевого самоврядування з мешканцями громади; підвищення компетенції громадськості щодо вирішення питань місцевого самоврядування, ініціювати публічні дискусії щодо місцевих проблем, дати змогу бути почутим кожному мешканцю громади; миттєве інформування населення в разі виникнення надзвичайної події; задоволення соціально-культурних потреб мешканців громади.

На другому етапі, з 10.05.2021 до 31.05 2021 року, відбудеться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Проголосувати можуть громадянин України або особи, що мають посвідку на тимчасове/постійне проживання на території України та яким виповнилося 14 років.

Щоб підтримати проєкт нашої громади, треба зареєструватися на сайті через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по п’ять різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».

Проєкт направлений на масштабне охоплення всієї території громади, на залучення всіх жителів територіальної громади, а це близько 27,0 тис. осіб.

Також проєкт спрямований на гендерну рівність та рівнозначно враховує інтереси всіх верств населення, зокрема, буде враховано потреби людей з інвалідністю, малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб, які наживо матимуть змогу слідкувати за активною роботою депутатського корпусу, володіти інформацією про те, які найбільш актуальні проблеми громади та якими шляхами адміністративний апарат і депутатський корпус планують їх вирішувати.

Оскільки до студії планується запрошувати голову міської ради, його заступників, керівників структурних підрозділів, депутатів, старост Менської міської ради, то саме це дозволить органу місцевої влади надалі стати максимально відкритими для своїх громадян.

Окрім Менської громади, попередній відбір пройшли ще 8 громад Чернігівщини. Вони запропонували проєкти у сфері розвитку туризму, інфрструктури, підприємництва та екології.

Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Менська,

Менській громаді повернуто майже 50 га землі

Рішенням суду до комунальної власності Менської ОТГ Корюківського району повернуто 49,50 га землі. В інтересах громади позивалась Менська місцева прокуратура. Установлено, що рішенням Менського районного суду від 27.11.2020 припинено право користування земельною ділянкою площею 49,50 га на території колишньої Волосківської…

Чи стане бюджет Менської громади прозорим і зрозумілим

У Мені 9 червня презентували черговий компонент програми DOBRE, який сприятиме прозорості місцевого бюджету. Мета проєкту – посилення доброчесності у громадах, поліпшення практик фінансового менеджменту та збільшення прозорості місцевого бюджету. На першій зустрічі-презентації експерт партнерства Микола Орлов окреслив плани та…

Більше 300 мільйонів грн на ремонт дороги

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 11 травня підписала договір з ПрАТ «Шляхове ремонтно-­будівельне управління N 82» на ремонт дороги Т­25­19 Холми – ­Авдіївка – ­Оболоння вартістю 305,73 млн гривень. Про це повідомляє Сосницька незалежна газета «Час». Про ремонт дороги…

У Менській ОТГ обговорюють із жителями громаді закриття кількох шкіл

Менська міська рада 12 травня винесла на громадське обговорення питання ліквідації кількох закладів загальної середньої освіти. Такий варіант обговорення передбачено Тимчасовим положенням про порядок залучення громадськості до вирішення питань місцевого значення у Менській міській територіальній громаді, що прийняли 6 травня…

Директорів шкіл у Менській громаді обиратимуть на конкурсі

Тесты для проверки знания законодательства в сфере общего среднего образования, выполнение ситуационных заданий для определения уровня профессиональной компетентности, а в завершение ещё и публичная презентация перспективного плана развития учебного заведения — все эти этапы предстоит пройти претендентам на должности директоров…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: