Новини

У Куликівській ОТГ затвердили план оптимізації освітніх закладів

Депутати Куликівської ОТГ затвердили план оптимізації  освітніх закладів громади  на 2021-2023 роки

Ми вже повідомляли про проест жителів села Дроздівка біля Куликівської селищної ради – люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі.

Наразі розміщуємо офіційний реліз селищної ради щодо сесії 22 квітня, під час якої розглянули питання закриття освітніх закладів.

Як повідомляє сайт селищної ради, найбільш активне обговорення тривало навколо блоку питань щодо оптимізації закладів освіти громади, які представила на розгляд депутатського корпусу начальник Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка.

«До оптимізації  освітніх закладів саме  з цього року спонукають три важливі чинники: вимоги освітньої реформи, критична демографічна ситуація у громаді і фінансово-економічна спроможність громади», – зазначила Світлана Мальонка.

Оскільки питання набуло суспільного резонансу депутати дуже уважно і прискіпливо обговорили всі «за» і «проти», задавали начальнику Управління питання по суті Плану оптимізації. Депутати зійшлися на думці, що оптимізація освітніх закладів соціально важкий, але необхідний для розвитку громади крок. Однак запитань, зауважень і реплік до самого Плану висловили достатньо. Говорили про  доцільність включення до документу інформації щодо працевлаштування учителів із закладів, що підлягають оптимізації, про збереження і використання вивільнених приміщень, про забезпечення зручних маршрутів підвозу із врахуванням вікових особливостей дітей(старших – раніше, молодших – пізніше).

Пропонували розглянути можливість створення гімназій із структурним підрозділом дошкільної освіти(садочком) не тільки у Дрімайлівці, висловлювали стурбованість, чи вистачить освітньої субвенції, якщо фактична наповнюваність класів буде вищою за розрахункову. 

Світлана Масльонка повідомила також, що цього року громада має наміри придбати ще один шкільний автобус. На завершення обговорення посадовиця наголосила, що План оптимізації – це рамковий документ, така собі дорожня карта. Час і обставини вноситимуть свої корективи в нього. Депутатський корпус має всі повноваження вносити зміни до Плану, враховуючи поточну ситуацію.

За результатами обговорення більшістю голосів План оптимізації мережі закладів освіти  Куликівської селищної ради на 2021-2023 роки був затверджений. З 24 присутніх на сесії депутатів 16 проголосували «за», 8 – утримались.

Також під час сесії внесено зміни до бюджету Куликівської селищної ТГ на 2021 рік в частині перерозподілу дохідної та видаткової частини, а саме – виділено:

  • 190 тис. грн – на оплату послуг з електропостачання 17,7 тис. грн – на модернізацію вузлів обліку електричної енергії для Куликівської ЦРЛ;
  • 40 тис.грн – на придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників та на оплату лабораторних послуг для виявлення бактеріального середовища та вимірювання параметрів мікроклімату та рівнів освітлення в кабінеті щеплень для якісної вакцинації від Covid – 19 для Центру первинної медико-санітарної допомоги;
  • 50 тис. грн – на придбання  будівельних матеріалів та оплату послуг по благоустрою населених пунктів. Виділені також кошти на фінансування інших першочергових видатків.

Окрім того депутати затвердили Програму підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» Куликівської селищної  ради на 2021– 2027 роки.

Створено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних  ситуацій Куликівської селищної ради.

Депутати розглянули і ухвалили блок рішень щодо комунального майна: встановлення ставки орендної плати, передачі в оренду комунального майна(приміщень, будівель).

Джерело: сайт Куликівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

Сім’ї з дітьми приїхали, а школу у Дроздівці з 1 вересня закриють

22 квітня восьма сесія Куликівської селищної ради проголосувала за закриття з нового навчального року трьох шкіл громади. У селах Виблі, Кладьківка та Дроздівка. У цей час на площі перед приміщенням, де засідав депутатський корпус, з плакатами: «Я хочу, щоб моя…

У Куликівській ОТГ затвердили план оптимізації освітніх закладів

Депутати Куликівської ОТГ затвердили план оптимізації  освітніх закладів громади  на 2021-2023 роки Ми вже повідомляли про проест жителів села Дроздівка біля Куликівської селищної ради – люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі. Наразі розміщуємо офіційний…

Закривають школу, яку рятували місцеві, заселяючи село багатодітними сім’ями

Біля Куликівської селищної ради протестували близько двох десятків жителів села Дроздівка. Люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі. З плакатами та гаслами близько двох десятків людей приїхали до Куликівської селищної ради. Вимагали недопущення закриття школи…

Збори громадян у Куликівській ОТГ: як жителі обирають пріоритети для ремонтів та благоустрою

Цього тижня відбулись загальні збори громадян відбувалися у селі Жуківка Куликівської селищної громади. У актовій залі адмінприміщення зібралися активісти села. Прибули запрошені гості: селищний голова Юлія Постернак зі своїми заступниками Тетяною Сосімович та Віктором Богданом, директор СФГ «Колос» депутат селищної…

Куликівська громада отримала нові повноваження та функції від ліквідованої РДА

17 лютого відбулася п’ята сесія селищної ради 8 скликання. Вела сесію   Куликівський селищний голова Юлія Постернак. На спільному засіданні постійних комісій, яке відбулося цього ж дня, депутати детально обговорили всі питання порядку денного, висловили свої зауваження і пропозиції до проектів рішень, які…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: