Новини

Закривають школу, яку рятували місцеві, заселяючи село багатодітними сім’ями

Біля Куликівської селищної ради протестували близько двох десятків жителів села Дроздівка. Люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі.

З плакатами та гаслами близько двох десятків людей приїхали до Куликівської селищної ради. Вимагали недопущення закриття школи у селі Дроздівка. Проект рішення з ліквідації закладу був винесений на сесію селищної ради.

«З нами не виходять на діалог. Тому ми вимушені, не дивлячись на всі наші справи, вимушені відпроситися, щоб бути тут. Важливе рішення приймається і ми не можемо бути осторонь», – сказала жителька села Дроздівка Оксана Зубок.

До людей депутати так і не вийшли. До сільради протестувальників не пустили. Кореспондентів Суспільного до сесійної зали також не впустили, аргументувавши це тим, що сесія була закрита. Це порушення статті 171 ККУ. Поліцейські склали протокол за фактом перешкоджання журналістській діяльності. Всередину правоохоронці не заходили.

Політолог Павло Пущенко каже, депутати селищних рад не мають права не допускати засоби масової інформації на пленарні сесії.

«Факт недопущення представника засобів масової інформації до колегіального органу, тобто пленарного засідання сесії ради, це порушення законодавства, журналістських стандартів і закону про доступ до публічної інформації. Будь-який громадянин, не тільки журналіст, мають право бути присутніми на засіданні відкритих колегіальних органів, а саме засідання пленарне. Це грубе порушення», – сказав Павло Пущенко.

Під вигуки протестувальників «Ганьба», сесія селищної ради продовжилась, і депутати таки проголосували за ліквідацію закладу.

Що відомо:

В Дроздівській школі навчається 41 дитина, а більшість сімей, які живуть у селі – багатодітні. Місцеві самі ініціювали програму відродження села. Сюди переїжджають родини з усієї України.

За останні два місяці сюди переїхали 9 багатодітних родин, привезли 21 дитину. Люди не хочуть, щоб їхні діти їздили до школи в Куликівку.

За словами Оксани Зубок, жителі Дроздівки продовжать відстоювати свою школу. За законодавством, у школі достатня кількість учнів для існування закладу.

Джерело: Суспільне.Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

Уряд визнав 4 громади Чернігівщини зоною бойових дій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій опублікувало перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають у тимчасовій окупації. Станом на 29 червня (останнє оновлення) у Чернігівській області також внесли до цього переліку кілька населених…

До березня 2022 року у Куликівській громаді відкриють бібліотечний коворкінг

У березні 2022 року в Куликівській громаді планують відкрити бібліотечний коворкінг в якому будуть працювати із молоддю та підприємцями початківцями. Про це сьогодні розповіла Юлія Постернак, Куликівський селищний голова на пресконференції. «Вже в березні ми плануємо завершити всі підготовчі роботи…

Сесія Куликівської ОТГ: кошти на оплату праці, школи та новий депутат

23 липня  відбулася одинадцята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь старости старостинських округів громади. Вела сесію селищний голова Юлія Постернак. На порядок денний сесії було винесено тридцять вісім питань. Обговорення проєктів рішень відбувалося на спільному…

Куликівська ОТГ створить коворкніг на грантові кошти

Куликівська селищна рада отримає від Програми «U-LEAD з Європою» підтримку у реалізації проєкту з формування сприятливого бізнес-середовища у громаді, налагодженні діалогу з бізнесом та його підтримці. На отримані кошти в громаді планують створити коворкінг для навчання та роботи підприємців. Бюджет…

Депутати розбирались із ситуацією щодо закриття школи у Куликівській громаді

Як ми вже повідомляли, Чернігівська районна рада за ініціативою депутатки від «Слуги Народу» Світлани Личак створила робочу групу для детального вивчення ситуації щодо закриття школи у селі Дроздівка Куликівської селищної ради. Минулого тижня члени робочої групи виїхали у громаду щоб…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: