Новини

Володимир РОМАНЧУК: «Наступні п’ять років пройдуть для громади не даремно»

Відомий на Чернігівщині агровиробник Володимир Романчук балотується на посаду Городнянського міського голови вже вдруге. Три роки тому він був самовисуванцем і виступав проти політики Порошенка. І хоча голосів задля перемоги забракло, Володимир Іванович мав відчутну підтримку виборців. Цього разу йде разом зі «Слугою Народу» з бажанням виправдати довіру людей і команди президента.

У нашому бліц-інтерв’ю з кандидатом говоримо про те, чого не вистачає місцевій владі Городнянщині та яких змін чекає громада.

Що вас пов’язує з Городнянською ОТГ?

— Городнянська громада — моя мала батьківщина. Тут я народився, тут поховані мої батьки. Тут займаюся сільськогосподарським виробництвом, розвиваю тваринництво та інші галузі. За 22 роки, відколи почав вести бізнес на Городнянщині, ніякого розвитку громади та Городні я не побачив. Хочу за допомогою свого досвіду це змінити, щоб покращити життя земляків.

Які проблеми в громаді потребують вирішення?

— Основну увагу місцевої влади необхідно звернути на медицину, освіту та покращення інфраструктури. Комплексне вирішення проблем у різних напрямках життєдіяльності громади передбачає пропорційний розподіл бюджету між населеними пунктами та ефективне використання коштів. Для цього потрібно не лише затверджувати бюджет і приймати рішення про виділення коштів, але й чітко контролювати виконання рішень.

Також нам необхідно створювати робочі місця, залучати українські та європейські інвестиції. Співпраця з інвесторами допоможе в розбудові інфраструктури. Маю на увазі передусім ремонт доріг між населеними пунктами та налагодження якісного автобусного сполучення. Зараз, на жаль, деякі села відрізані від громадського транспорту, так не повинно бути.

У Городні слід налагодити процес роздільного збору сміття. Точніше, це слід було зробити набагато раніше, але чомусь у влади руки не дійшли…

Чим будете відрізнятися від нинішньої місцевої влади?

— Звичайно, людям потрібно побачити різні варіанти, щоб порівнювати. В останні роки городнянській владі не вистачало справжнього господарського підходу. Не можу обіцяти, що прийду і все миттєво зміню. Але буду докладати всіх зусиль, щоб наступні п’ять років пройшли для громади не даремно.

Сподіваюся на підтримку депутатського корпусу. Один у полі не воїн, а разом із командою, яка зайде зі мною до міської ради, ми змінимо життя в громаді на краще.

Чого ви ніколи не зробите для своїх виборців?

— Я точно не буду зловживати службовим становищем і ставити власні інтереси вище за інтереси громади. Також не ділитиму людей на чужих і своїх — у громаді всі будуть вирішувати, як нам далі жити й розвиватися.

Спілкувався Олександр БОНДАРЕНКО

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Городнянська,

Володимир РОМАНЧУК: «Наступні п’ять років пройдуть для громади не даремно»

Відомий на Чернігівщині агровиробник Володимир Романчук балотується на посаду Городнянського міського голови вже вдруге. Три роки тому він був самовисуванцем і виступав проти політики Порошенка. І хоча голосів задля перемоги забракло, Володимир Іванович мав відчутну підтримку виборців. Цього разу йде…

Городнянська молодіжна рада у складі Української асоціації молодіжних рад

12-13 вересня 2020 року в місті Буча Київської області відбулася історична подія в розвитку молодіжної політики України – створено Українську асоціацію молодіжних рад (скорочено – УАМР). УАМР – це громадська організація, мета якої супровід та підтримка діяльності молодіжних рад, а…

У Городнянській громаді коштом місцевого бюджету готові платити молодим лікарям більше

Поліпшення надання медичної допомоги – одна з важливих проблем сьогодення. Актуальним у громаді залишається питання забезпечення якості медичного обслуговування, залучення до роботи у закладах охорони здоров’я Городнянського району молодих кваліфікованих лікарів. З метою залучення до роботи та стимулювання молодих медичних…

Як працює програма «Велике будівництво» в Городнянській громаді

У рамках президентської програми «Велике будівництво» за рік мають збудувати та реконструювати в країні понад 6500 км доріг і сотні соціальних об’єктів – шкіл, садочків, лікарень і стадіонів. Що вдалося зробити на Городнянщині в рамках цієї програми розповів начальник відділу…

У Городнянській ОТГ пробурили нову артезіанську свердловину

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади. Першу свердловину на цій ділянці пробурили у 70-их роках….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: