Новини

Які проекти будуть реалізовуватися в ОТГ Чернігівщини за кошти ДФРР у 2019 році?

5 липня Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В Чернігівській області комісія ДФРР підтримала 20 проектів, на які буде виділено 210,2 млн грн. Серед цих проектів дев’ять будуть реалізовуватися в об’єднаних територіальних громадах регіону, повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Переважна більшість проектних заявок стосуються будівництва або проведення термомодернізації, реконструкції та капітального ремонту будівель садочків і шкіл в громадах.

Довгоочікуваною подією стала підтримка будівництва школи №5 у Носівській громаді. Держава виділила на цей проект 14,7 млн грн. Школа розрахована на 520 учнів та відповідатиме всім сучасним вимогам.

«Ця новина для нашої громади справді знакова, бо попри те, що цей заклад будується впродовж трьох десятиліть, саме за останні три роки активізувалось будівництво, я впевнений, що ми його успішно завершимо і нова українська школа гостинно відкриє двері своїм вихованцям. Тут діти зможуть отримувати нові, якісні освітні послуги, творчо розвиватися і навчатися. А це головне, заради чого ми працюємо», – зазначив Володимир Ігнатченко, Носівський міський голова.

Капітально відремонтують за державні гроші школу в Куликівській ОТГ. На проектну заявку виділили 5,57 млн грн. Тут передбачено капітальний ремонт головного корпусу із застосуванням енергоощадних технологій з комплексної термомодернізації.

Аналогічний проект буде реалізовуватися у Городнянській ОТГ. Тут на капітальний ремонт школи із впровадженням комплексних заходів з теплореновації буде виділено 7,2 млн грн.

У Сосницькій громаді проведуть реконструкцію із впровадженням комплексних заходів з тепло реновації у дитячому садочку «Сонечко». Всього на проект передбачено 2.94 млн грн.

Можливість отримати якісні адміністративні послуги в одному приміщенні – це один із принципів, який закладає реформа децентралізації. У Іванівській громаді будують сучасний ЦНАП, на який з фонду виділили 7.87 млн грн. До речі, Іванівська громада стала учасницею Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» (третій раунд).

Для Менської центральної районної лікарні придбають апарат комп’ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та діагностики інших складних захворювань у жителів Менського та сусідніх районів. На апарат з державного фонду передбачено 8 млн грн.

Також Уряд підтримав два проекти громад, які стосуються спортивних напрямків. Так у Семенівській ОТГ проведуть реконструкцію зали для фізкультурно-оздоровчих занять в існуючій прибудові до Семенівського міського палацу культури із впровадженням комплексних заходів з теплореновації. З фонду ДФРР на цей проект виділяється 5.4 млн грн. А у Новгород-Сіверській ОТГ вирішили реалізувати проект реконструкції старого кінотеатру у спортивну залу. На трансформацію об’єкту з фонду виділили 3.2 млн грн.

На будівництво шестиквартирного житлового будинку у Менській ОТГ виділено 4.3 млн грн.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Городнянська, Іванівська, Куликівська, Менська, Новгород-Сіверська, Носівська, Семенівська, Сосницька,

Сосницька ОТГ: кількість учнів у селі подвоїлась, але школу не відкриють

Школу у Змітневі, де перед початком навчального року подвоїлась кількість учнів, не відкриють. Рішення ухвалили депутати на сесії, сказав голова Сосницької громади Андрій Портний, переголосовувати його не будуть. Рішення про закриття школи депутати прийняли у квітні. Тоді там навчалось 25…

На ремонт дороги між громадами витратять 300 мільйонів

На Чернігівщині почалися роботи на дорозі Холми-Авдіївка-Оболоння. На ремонт 15-кілометрової ділянки витратять 300 мілйьйонів гривень. Про це повідомляє Суспільне.Чернігів. Дорогу розбивають вантажівки, тому вкладають посилену основу, каже речниця служби автомобільних доріг області Аліна Левочко. З її слів,цю ділянку обрали для…

У Сосницькій ОТГ запрацювала поліцейська станція

Днями відкрила свої двері для громадян поліцейська станція в Чорнотичах. Відтепер громада перебуватиме під надійним захистом дільничного офіцера Олександра Пінченка. – Передусім хочу подякувати голові громади Андрію Портному. 8 місяців тому ми вперше зустрілися під час презентації проекту «Поліцейський офіцер…

У Сосницькій ОТГ готують оновлену Стратегію розвитку громади

Днями у Сосницькій громаді зібрались на перше засідання робочої групи зі стратегічного планування, яка починає працювати над оновленням та покращенням Стратегії розвитку Сосницької громади на період до 2025 року. Сосоницька громада вже має такий стратегічний документ. Він отримав схвальні відгуки…

У Сосницькій ОТГ капітально ремонтують міст

У Сосницькій ОТГ проводяться роботи з капітального ремонту мосту через струмок на автомобільній дорозі місцевого значення О251804 Чорнотичі-Кудрівка-Лозова, км 15+961, біля села Киріївка. Проєкт включений до Програми Президента України «Велике будівництво». Оскільки з моменту будівництва мосту — 1979 рік —…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: