Новини

Чернігівщина європейська: результати та плани

І де та Європа?», – часто чути від українців в регіонах. І це при тому, що вже п’ятий рік як країна задекларувала свій проєвропейський вектор розвитку.

Звичайно, роздивитися реальні кроки в цьому напрямку із столичних посадових кабінетів простіше. Однак, українці інколи навіть не підозрюють, що певні зміни навіть у їх побуті – це вже результат наближення до ЄС.

Громадська організація «Разом до громадянського суспільства» спільно з редакціями сайтів «Час Чернігівський» та «Громади Чернігівщини» розпочинають реалізацію проекту «Чернігівщина європейська: результати та плани».

Ініціатива покликана дослідити реальні результати проєвропейських реформ в регіоні. Відповіді на гострі питання будуть почуті як від громадськості, так від експертного середовища, бізнесу та влади.

Протягом 6 місяців фахівці проекти проводитимуть соціологічні дослідження (фокус-групи та інтерв’ю) та розповідатимуть історії успіху, які на Чернігівщині точно є.

Нарешті читачі отримають чітку картину ходу євроінтеграційного процесу в області, дізнаються про результати роботи та плани.

ІСТОРІЇ УСПІХУ

Ніщо так не стимулює об’єднатися, як прагнення заощадити

Як зробити так, щоб замовниками послуг стали європейські бренди

За державні гроші допомогти місцевому підприємництву: місія здійсненна

Своє та безпечне. Що змушує виробників переходити та нові стандарти виробництва?

ПУБЛІКАЦІЇ

Про одне із чернігівських ОСББ: усе можливо, якщо схотіти разом

Фабрика «ЕЛЕГАНТ»: як і чому європейські бренди відшивають на чернігівському підприємстві

Чернігівщина бізнесова: не піддослідна область, а приклад для наслідування

Ризикнути і стати першим: історія одного естонсько-українського проекту

Маєте цікаві пропозиції щодо тематики проекту? Бажаєте розповісти історії успіху – свою або запропонувати героя для публікації? Пишіть на адресу електронної пошти infocn7@gmail.com або n.ivatschenko492@gmail.com.


Усі заходи готуються в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Європейською правдою. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади, НДО/NGO,

Один законопроєкт може стабілізувати ситуацію у сфері ЖКГ на Чернігівщини

Системний аналіз сфери житлово-комунального господарства свідчить про наявність значної кількості проблем, які необхідно вирішувати якнайшвидше. Тільки за таких умов, надавачі житлово-комунальних послуг зможуть забезпечити стабільність надання послуг споживачам, не допустити колапсу системи в цілому. Саме на розв’язання цієї проблеми спрямований…

Експерти радять створити в області 4 райони

У спадок від радянської влади на Чернігівщині досі залишаються 22 райони. З утворенням об’єднаних громад люди почали отримувати послуги – адміністративні, соціальні, медичні, освітні та інші – на рівні ОТГ. Відтак, утримувати в районі численні служби стало непотрібно. Згідно перспективного плану…

Новобілоуська ОТГ розпочала роботу над Статутом

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року. В той час як посилення здатності громадян впливати на ухвалення рішень у своїх громадах…

У громад Чернігівщини таки забирають кошти на соціально-економічний розвиток

Ще 10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Органи місцевого самоврядування збиралися спрямувати їх на…

Асоціація міст проти ручного регулювання цін на тарифи

Асоціація міст України звернулася до КМУ з пропозицією не змінювати граничний рівень тарифів для підприємств теплопостачання, що можуть бути встановлені органами місцевого самоврядування на наступний опалювальний сезон. 19 червня 2019 року на засіданні Уряду розглядалися зміни до постанови від 01.06.2011…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: