Новини

Чернігівщина європейська: результати та плани

І де та Європа?», – часто чути від українців в регіонах. І це при тому, що вже п’ятий рік як країна задекларувала свій проєвропейський вектор розвитку.

Звичайно, роздивитися реальні кроки в цьому напрямку із столичних посадових кабінетів простіше. Однак, українці інколи навіть не підозрюють, що певні зміни навіть у їх побуті – це вже результат наближення до ЄС.

Громадська організація «Разом до громадянського суспільства» спільно з редакціями сайтів «Час Чернігівський» та «Громади Чернігівщини» розпочинають реалізацію проекту «Чернігівщина європейська: результати та плани».

Ініціатива покликана дослідити реальні результати проєвропейських реформ в регіоні. Відповіді на гострі питання будуть почуті як від громадськості, так від експертного середовища, бізнесу та влади.

Протягом 6 місяців фахівці проекти проводитимуть соціологічні дослідження (фокус-групи та інтерв’ю) та розповідатимуть історії успіху, які на Чернігівщині точно є.

Нарешті читачі отримають чітку картину ходу євроінтеграційного процесу в області, дізнаються про результати роботи та плани.
Матеріали, створені під час проекту, розміщуватимуться за посиланням… (посилання на рубрику).

Маєте цікаві пропозиції щодо тематики проекту? Бажаєте розповісти історії успіху – свою або запропонувати героя для публікації? Пишіть на адресу електронної пошти infocn7@gmail.com або n.ivatschenko492@gmail.com.


Усі заходи готуються в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Європейською правдою. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади, НДО/NGO,

Асоціація міст проти ручного регулювання цін на тарифи

Асоціація міст України звернулася до КМУ з пропозицією не змінювати граничний рівень тарифів для підприємств теплопостачання, що можуть бути встановлені органами місцевого самоврядування на наступний опалювальний сезон. 19 червня 2019 року на засіданні Уряду розглядалися зміни до постанови від 01.06.2011…

Чернігівщина європейська: результати та плани

І де та Європа?», – часто чути від українців в регіонах. І це при тому, що вже п’ятий рік як країна задекларувала свій проєвропейський вектор розвитку. Звичайно, роздивитися реальні кроки в цьому напрямку із столичних посадових кабінетів простіше. Однак, українці…

У Чернігові відкрили “Прозорий офіс” – надаватиме соціальні та адмінпослуги

У Чернігові відкрили Центр надання соціальних послуг та інших адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». Знаходиться у приміщенні Новозаводської районної ради, що по вул.Мазепи, 19. Тут прийматимуть громадян працівники районного управління праці та соціального захисту населення, фахівці головного управління Пенсійного…

Польським войтам та бурмістрам показали ОТГ Чернігівщини

«Ми відправилися в далеку подорож, а виявилося, що не залишили меж Європи», – саме висловлювалися представники Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща), які відвідали Чернігівщину 13 – 17 травня 2019 р. за програмою візиту «День Європи – 2019: співпраця польських…

Чим загрожує громадам Чернігівщини урядова заборона зберігати кошти на депозитах

Як відомо, 23 січня Кабмін прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках». Цей документ забороняє місцевим громадам до 31 грудня 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: