Новини

Чернігівщина європейська: результати та плани

І де та Європа?», – часто чути від українців в регіонах. І це при тому, що вже п’ятий рік як країна задекларувала свій проєвропейський вектор розвитку.

Звичайно, роздивитися реальні кроки в цьому напрямку із столичних посадових кабінетів простіше. Однак, українці інколи навіть не підозрюють, що певні зміни навіть у їх побуті – це вже результат наближення до ЄС.

Громадська організація «Разом до громадянського суспільства» спільно з редакціями сайтів «Час Чернігівський» та «Громади Чернігівщини» розпочинають реалізацію проекту «Чернігівщина європейська: результати та плани».

Ініціатива покликана дослідити реальні результати проєвропейських реформ в регіоні. Відповіді на гострі питання будуть почуті як від громадськості, так від експертного середовища, бізнесу та влади.

Протягом 6 місяців фахівці проекти проводитимуть соціологічні дослідження (фокус-групи та інтерв’ю) та розповідатимуть історії успіху, які на Чернігівщині точно є.

Нарешті читачі отримають чітку картину ходу євроінтеграційного процесу в області, дізнаються про результати роботи та плани.

ІСТОРІЇ УСПІХУ

Ніщо так не стимулює об’єднатися, як прагнення заощадити

Як зробити так, щоб замовниками послуг стали європейські бренди

За державні гроші допомогти місцевому підприємництву: місія здійсненна

Своє та безпечне. Що змушує виробників переходити та нові стандарти виробництва?

ПУБЛІКАЦІЇ

Про одне із чернігівських ОСББ: усе можливо, якщо схотіти разом

Фабрика «ЕЛЕГАНТ»: як і чому європейські бренди відшивають на чернігівському підприємстві

Чернігівщина бізнесова: не піддослідна область, а приклад для наслідування

Ризикнути і стати першим: історія одного естонсько-українського проекту

Маєте цікаві пропозиції щодо тематики проекту? Бажаєте розповісти історії успіху – свою або запропонувати героя для публікації? Пишіть на адресу електронної пошти infocn7@gmail.com або n.ivatschenko492@gmail.com.


Усі заходи готуються в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Європейською правдою. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: