Побудуватися в Острі стало легше. Для жителів громади спростили зміну цільового призначення земельних ділянок. — Якщо у власності город (земельна ділянка з цільовим призначенням «для особистого селянського господарства») у межах населеного пункту, а хочеться будуватися (проєктом комплексного плану передбачена функціональна…
Громада на Чернігівщині замахнулась на будівництво картодрому

Масове захоплення жителів містечка Остер Чернігівської області технічною творчістю, а також надані децентралізацією можливості підштовхують громаду до втілення ідеї створення власного картодрому європейського рівня.
Про це під час прес-туру в Остерську ОТГ, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”, повідомив заступник Остерського міського голови Андрій Скидан.
“У наших планах – збудувати свій власний картодром європейського зразка для проведення змагань. Це може бути гарна інвестиція. Тому що в Україні такого рівня картодромів дуже мало, і якщо ми його створимо (а місце під нього у нас є), то зможемо приймати змагання навіть європейського рівня. Громада, звісно, на цьому зароблятиме – й на оренді картодрому, й на прийомі гостей”, – розповів про наміри посадовець.
За його словами, зараз у громаді обраховується вартість проектно-кошторисної документації. Коли з сумою визначаться, почнуть шукати кошти. Джерелами фінансування, зазначає Скидан, можуть бути як зацікавлені спонсори, так і різні міжнародні грантові програми. Крім того, проект можна буде подати на конкурс Державного фонду регіонального розвитку.
Джерело: сайт Децентралізація