Новини

Моніторинг виборів від ініціативи «Вільні люди» викликає невдоволення на дільницях

«Вільні Люди» закликають повідомляти про порушення за телефоном «гарячої лінії»: 044 332 19 34. Така громадська кампанія по моніторингу виборчих процесів триває сьогодні, 24 грудня, на перших виборах ОТГ в Чернігівській області.

Кампанія проходить під гаслом «Вільний вибір» і передбачає фіксацію, публічне висвітлення та усунення порушень чи фальсифікацій у 13 областях, у тому числі, і на Чернігівщині.

Судячи з публікацій на сторінці ініціативи у Фейсбуці – активісти моніторять вибори у Городнянській, Линовицькій та Варвинськиій ОТГ.

Зауважимо, що на сайті ЦВК інформація про те, що представники ініціативи «Вільні люди» мають дозвіл на спостереження за виборами відсутня.

Наразі відома інформація про виявлення представниками ініціативи «Вільні люди» ймовірних фактів неправомірної агітації Радикальної партії Олега Ляшка на дільниці в селищі Варва.

Втім, як виявилось, самі учасники виборчого процесу не у захваті від моніторингу «Вільних людей». За їх словами, активісти провокують людей, намагаючись знайти якомога більше порушень, щоби оголосити про масові фальсифікації під час голосування.

«Вони собі багато дозволяють. Вважають, що можна себе вести так, неначе тут зона бойових дій.  Я їм не довіряю», – каже один із членів комісії Варвинської ОТГ, який не захотів називати своє ім’я.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Височанська, Городнянська, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: