Новини

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і склав перед депутатським корпусом урочисту присягу.

Далі було повідомлено про склад депутатського корпусу й зазначено, що шість кандидатів від партії «Наш край» написали заяви про виключення їх з виборчого списка, а чотири обраних депутата (Олександр Левченко, Іван Якуб, Петро Верхуша та Марія Ткач) відмовились від депутатських мандатів, залишивши собі діючі мандати.

Тому, згідно діючого законодавства, реєструвались наступні за черговістю депутати. Саме таким чином й був сформований нинішній депутатський корпус.

Як тільки сесія зібралась приступити до роботи, одразу була винесена заява, у якій висувались претензії щодо того, що матеріали сесії були занадто пізно (а саме вранці 16 січня, тобто в день сесії) оприлюднені на сайті міської ради і депутати не мали змоги детально з ними ознайомитись.

Відтак, пропонувалось розглянути тільки перші три питання порядку денного, а решту перенести на наступну сесію. Чогось це одразу нагадало районну раду. Саме на її засіданнях щоразу піднімаються схожі питання. Здавалось, наче й почерк вгадується за тими рядками.

Однак задум спроектувати такий сценарій на сесію міської ради не вдався.

“Хочу одразу сказати так”, – звернувся до депутатів Андрій Богдан. – “Попередня команда депутатського корпусу працювала під гаслом «У нас одна партія—городнянці!». Дуже б хотілось, щоб ми з ваи не зраджували цій традиції. Можна скільки завгодно намагатися ставити палки в колеса, але ж не можна забувати, що ми в першу чергу знаходимось тут для того, щоб захищати інтереси людей. Підкреслюю: ми працюємо тільки в чітко визначеному законом полі. Але не ми призначали дату виборів й дату нинішньої сесії. Через те, що вибори відбулись наприкінці грудня, найнагальніше питання для нас сьогодні – прийняття бюджету. Щоб працівник бюджетних установ змогли хоча б наприкінці січня отримати аванс, ми сьогодні повинні обрати й затвердити виконавчий комітет та профільні комісії. Тоді вже на наступній сесії зможемо говорити про бюджетні питання”.

У підсумку депутати погодились продовжити роботу сесії.

Таємним голосуванням обрали секретаря. Згідно закону, кандидатуру має пропонувати міський голова. Оскільки інших пропозицій щодо кандидатур не надходило, більшістю голосів від списосчного складу депутатів обрали Світлану Більську.

Також затвердили тимчасовий регламент, Положення про старосу, прийняли рішення ппо покладення обов’язків старост на сілських голів та рішення про реорганізацію сільських рад – Бутівської, Гніздищенської, Дроздовицької, Конотопської, Кузницької, Моложавської, Поліської, Мощенської, Пекурівської, Сеньківської, Солонівської, Смичинської, Хотівлянської та Хрипівської.

Затвердили на посаді поки що одного заступника міського голови. Ним став діючий заступник Ігор Лахнеко. На посаду керуючого справами виконавчого комітету затвердили Ірину Підлісну.

Наступним кроком у роботі першої сесії стало затвердження постійних комісій та Положення про них. Загалом згадились на необхідності створення п’яти комісій, у кожну з яких входить по п’ять депутатів. Таким чином, право на функціонування отримали комісія з питань бюджету, з питань законності, з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, з питань освіти, культури, спорту й роботи з молоддю та з питань охорони здоровя й соціального захисту населення. Без будь-яких сварок та непорозумінь депутати затвердили склад комісій, внісши корективи в запропонований їм варіант.

Рішенням сесії також утворено виконавчий комітет міської ради, порушено клопотання перед Городнянською районною радою про передачу майна.

Затверджено структуру та чисельність виконавчого апарату та виконавчого комітету. Структура попередньо включає 70 шатних одиниць, до яких входять й сільські голови або старости та секретарі або діловоди сільських рад, які увійшли в об’єднану громаду.

До складу виконавчого апарату поки що внесено такі основні відділи: фінансовий; бухгалтерського обліку та звітності; загальний; економіки, транспорту, торгівлі та інвестицій; земельних відносин та комунальної власності; юридичний; відділ освіти; відділ культури, сім’ї, молоді та спорту; відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури та будівництва та господарський відділ.


Джерело: “Новини Городнянщини”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Городнянська, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: