Новини

«Батьківщина» йде на вибори в об’єднаних територіальних громадах *

«Батьківщина» братиме участь у майбутніх виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року. Таке рішення одностайно ухвалили під час 7 етапу 14 з’їзду партії.

Лідер «Батьківщини» також наголосила на важливості місцевих виборів, адже, за її словами, саме вони є першим кроком до змін у державі.

– Це великий бій за право зберегти Україні життя, зламати систему, яка повністю просочена корупцією, лобізмом і нехтуванням інтересів нашої держави і людей. Це буде бій, який може дати Україні право жити. І зараз не про вибори йде мова, а про наш бій, який ми точно і однозначно виграємо,– наголосила політик.

Окрім цього, Юлія Тимошенко підбила підсумки жовтневих виборів, на яких партія здобула беззаперечне лідерство з результатом більше двадцяти восьми відсотків.

Уже сьогодні кожен третій виборець підтримує найстаршу в Україні партію «Батьківщина» та покладає на неї надії щодо ліпшого життя.

Один з найкращих результатів на виборах по Україні «Батьківщина» отримала у Чернігівській області, а саме: понад 30 відсотків. За цю беззаперечну перемогу Юлія Тимошенко відзначила команду місцевих партійців та особисто голову Чернігівської обласної парторганізації «Батьківщина» Валерія Дубіля.

– Юлія Тимошенко вітала не голів обласних парторганізацій з перемогою на виборах 29 жовтня. Вона вітала весь наш актив! І я дякую всій своїй великій родині Чернігівщини, всім партійцям, котрі, не покладаючи рук, боролися за цей результат! Я радий від того, що ми – одна команда! І разом ми зможемо підняти Україну з колін, дати нашим людям гідне життя! – зазначив партієць.

На минулих виборах від політичної сили обрано понад 900 депутатів рад ОТГ. Це становить 20,58% від усіх обраних депутатів і 28,1% від депутатів, висунутих політичними партіями.

Планується, що на виборах 24 грудня «Батьківщина» висуватиме понад 50 кандидатів на голів громад та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ по всій Україні.


Джерело: Деснянка вільна №47 від 23.11.2017, (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо).

Останні новини за категоріям(и): Збори, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: