Новини

Об’єднані громади Чернігівщини не поспішають писати про бюджети на 2019-й

В останні тижні проходять сесії в об’єднаних громадах Чернігівщини. Втім, громади неохоче повідомляють про бюджетний процес. Більшість взагалі обходить цю тему. На цю тему є кілька публікацій, однак інформації небагато.

Так, на сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ вказано, що бюджетна сесія відбулась 21 грудня.
«21 грудня 2018 року у Михайло-Коцюбинській селищній раді пройшла 25 сесія 7 скликання. Завдяки активній участі у засіданнях постійних комісій з планування бюджету, та злагодженій роботі депутатського корпусу, було прийнято рішення про затвердження бюджету на 2019 рік», – вказується у реліз.


На сайті Сновської ОТГ також є інформація при прийняття бюджету на 2019-й рік.
«Головне питання – це прийняття міського бюджету на 2019 рік. Змістовні роз’яснення надала Ліна Савченко, начальник фінансового відділу. Депутатами було одноголосно прийнято цілий ряд щорічних програм, затверджено в новій редакції Статут КП «Щорська ЖЕД», внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік», -йдеться у публікації.


На сайті Козелецької ОТГ йдеться про передноворічну сесію у громаді, втім жодних цифр головного фінансового документу немає.


Трохи більше інформації про бюджетну сесію інформації на сайті Корюківської ОТГ: вказано доходи бюджету (163,224 млн грн) та видатки (163,184 млн).


Якісна інформація про бюджет громади на 2019 рік подана на сайті Коропської ОТГ, Талалаївської ОТГ, Куликівської ОТГ.

Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Козелецька, Корюківська, Михайло-Коцюбинська, Сновська, Талалаївська,

Ще в одній громаді на Чернігівщині буде бюджет участі

Ще у грудні минулого року Талалаївська селищна рада прийняла рішення про запровадження громадського бюджетування (бюджет участі). Також проголосували ща відповідну цільову програму на 2019-2021 роки. Бюджет участі — одне з втілень принципу прямого вирішення громадянами питань місцевого значення. Сам принцип…

Об’єднані громади Чернігівщини не поспішають писати про бюджети на 2019-й

В останні тижні проходять сесії в об’єднаних громадах Чернігівщини. Втім, громади неохоче повідомляють про бюджетний процес. Більшість взагалі обходить цю тему. На цю тему є кілька публікацій, однак інформації небагато. Так, на сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ вказано, що бюджетна сесія відбулась…

Талалаївська ОТГ: молода, зате з амбіціями

Талалаївська об’єднана територіальна громада за рік встигла зробити освітлення в населених пунктах, привести до ладу заклади культури та освіти. Нещодавно й відчутно оновила транспорт свого комунального підприємства. Та найголовніше – майже всі жителі, які увійшли до складу цієї ОТГ, стверджують,…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: