Новини

Лікарні на Чернігівщині отримали унікальне обладнання

Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2 та Центр первинної медико-санітарної допомоги в Прилуцькому районі отримали обладнання за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток територій.

Ми запитували у лікарів, яке саме обладнання їм потрібно. Далі ці пропозиції спрямовувалися до Кабінету міністрів України. Таким чином у медичних закладах з’явилося діагностичне та лікувальне обладнання кращих світових стандартів, – розповідає народний депутат Павло Халімон, заступник голови фракції «Слуга Народу», керівник Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

У 2020 році для Чернігівської обласної лікарні придбали цілий комплекс обладнання для порятунку життя хворих у реанімаційних відділеннях: систему моніторингу фізіологічних показників та кардіомонітори, спеціальні дозатори лікувальних речовин, дефібрилятор, а також 2 пересувні рентгенівські апарати для «ковідних» відділень на суму майже 4 млн грн.

Цілий перелік потрібного обладнання закуплено для Центру первинної медико-санітарної допомоги в Прилуцькому районі, вартість склала 1,2 млн грн.

Ми самі надали пропозиції щодо обладнання, якого найбільше потребували лікарі. Отримали сучасні комплекси для проведення аналізів та діагностики, 12-канальний електрокардіограф, ультразвукову діагностичну систему, апарат ультразвукової терапії, – перераховує Дмитро Межуєв, директор ЦПМСД Прилуцької районної ради.

Також у 2020 році для Чернігівської міської лікарні №2 придбали два газоаналізатори крові (500 тис. грн).

Цього року кошти субвенції (10 млн грн) також спрямують на медицину. Пропозиції народний депутат Павло Халімон вже надіслав до Міністерства фінансів та бюджетного комітету Верховної Ради. Так, для Чернігівської обласної лікарні та міської лікарні №2 планується купити мобільну С-арку – сучасний рентген-апарат, який дає можливість проводити високоточні операції, незамінний в нейрохірургії та судинній хірургії. Додатково обласна лікарня отримає десятки найменувань сучасної медтехніки для відділень, де надають допомогу хворим з ускладненнями від COVID-19: монітори пацієнта, медичні ліжка, пересувні бактерицидні та ультрафіолетові опромінювачі.

*  *  *

На Чернігівщині в рамках програми «Велике будівництво» ремонтують приймальні відділення в 9 опорних лікарнях області. У шести відділеннях 100% завершено будівельні роботи.

Також в області завершені будівництво та капітальний ремонт 16 із 21 об’єктів амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Із них 14 новозбудованих об’єктів уже введено в експлуатацію. 

За повідомленням Чернігівської обласної організації партії “Слуга Народу”

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Пін Ап: величезна кількість переваг для нових та лояльних гравців

В 2020 році шанувальники азартних ігор з України отримали хорошу новину — в нашій країні гральний бізнес став легальним. Офіційно працювати дозволили і звичайним ігровим закладам, і онлайн казино. До останніх належить відомий багатьом гебмлерам клуб Пін Ап. Цей ігровий…

Чернігів досі без пасажирських перевезень: в чому проблема

В Чернігові досі не працює громадський транспорт. Багато чернігівців поки вимушені ходити пішки, їздити на велосипедах та ловити попутні машини. Дехто бачить користь для здоров’я від піших та велосипедних подорожей. А от найтяжче людям похилого віку – великі відстані до…

Чернігівські громади отримали компенсацію різниці в тарифах

Меморандумом, укладеним між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах. «Уряд виконує Меморандум щодо…

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: