Новини

Лікарні на Чернігівщині отримали унікальне обладнання

Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2 та Центр первинної медико-санітарної допомоги в Прилуцькому районі отримали обладнання за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток територій.

Ми запитували у лікарів, яке саме обладнання їм потрібно. Далі ці пропозиції спрямовувалися до Кабінету міністрів України. Таким чином у медичних закладах з’явилося діагностичне та лікувальне обладнання кращих світових стандартів, – розповідає народний депутат Павло Халімон, заступник голови фракції «Слуга Народу», керівник Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

У 2020 році для Чернігівської обласної лікарні придбали цілий комплекс обладнання для порятунку життя хворих у реанімаційних відділеннях: систему моніторингу фізіологічних показників та кардіомонітори, спеціальні дозатори лікувальних речовин, дефібрилятор, а також 2 пересувні рентгенівські апарати для «ковідних» відділень на суму майже 4 млн грн.

Цілий перелік потрібного обладнання закуплено для Центру первинної медико-санітарної допомоги в Прилуцькому районі, вартість склала 1,2 млн грн.

Ми самі надали пропозиції щодо обладнання, якого найбільше потребували лікарі. Отримали сучасні комплекси для проведення аналізів та діагностики, 12-канальний електрокардіограф, ультразвукову діагностичну систему, апарат ультразвукової терапії, – перераховує Дмитро Межуєв, директор ЦПМСД Прилуцької районної ради.

Також у 2020 році для Чернігівської міської лікарні №2 придбали два газоаналізатори крові (500 тис. грн).

Цього року кошти субвенції (10 млн грн) також спрямують на медицину. Пропозиції народний депутат Павло Халімон вже надіслав до Міністерства фінансів та бюджетного комітету Верховної Ради. Так, для Чернігівської обласної лікарні та міської лікарні №2 планується купити мобільну С-арку – сучасний рентген-апарат, який дає можливість проводити високоточні операції, незамінний в нейрохірургії та судинній хірургії. Додатково обласна лікарня отримає десятки найменувань сучасної медтехніки для відділень, де надають допомогу хворим з ускладненнями від COVID-19: монітори пацієнта, медичні ліжка, пересувні бактерицидні та ультрафіолетові опромінювачі.

*  *  *

На Чернігівщині в рамках програми «Велике будівництво» ремонтують приймальні відділення в 9 опорних лікарнях області. У шести відділеннях 100% завершено будівельні роботи.

Також в області завершені будівництво та капітальний ремонт 16 із 21 об’єктів амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Із них 14 новозбудованих об’єктів уже введено в експлуатацію. 

За повідомленням Чернігівської обласної організації партії “Слуга Народу”

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Громади навчатимуть просторовому плануванню

Завершився відбір громад для участі у навчальній програмі Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». На Чернігівщині відібрали Куликівську, Семенівську, Деснянську, Срібнянську, Сухополов’янську, Любецьку, Новобасанську, Менську, Прилуцьку, Киїнську, Сосницьку та Седнівську громади….

Більше підтримки від держави для українських фермерів

Нещодавно Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №4046, що дасть змогу фермерським господарствам отримати доступ до державного фінансування. Закон створює однакові умови щодо напрямів використання коштів з Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Крім того, впроваджується державна підтримка фермерському господарству, голова…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Громади Чернігівщини хочуть більший відсоток податків

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти  №5066 та №5066-1, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків. АМУ зазначає,…

Податкова розповіла, на які податки може розраховувати громада

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що відповідно до пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу, сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: