Новини

Замість карантину: у місцевих ЗМІ буде більше профілактичної соціальної реклами

Ще на початку березня Уряд вирішив збільшити обсяг безкоштовної соціальної реклами, спрямованої на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби CОVID-19.Приклад соцреклами

У законопроекті, який підготував Кабмін, пропонується тимчасово на період дії заходів для боротьби з COVID-19 розширити для всіх засобів масової інформації, що розповсюджують рекламу, ефірний час та друковану площу, які відведені для безкоштовної реклами.

Автори законопроєкту очікують, що таким чином вдасться підвищити обізнаність населення про епідеміологічну ситуацію щодо поширення COVID-19 в Україні та світі, а також мінімізувати всі негативні наслідки епідемії в усіх сферах суспільства.

Так, законопроєкт стосується реклами державних органів і органів місцевого самоврядування, а також громадських об’єднань. ЗМІ хочуть зобов’язати розміщувати її пріоритетно і безкоштовно в обсязі, визначеному частиною четвертою статті 12 закону про рекламу.

Комітет з питань здоров’я нації у Верховній Раді розглядає законопроєкт № 5226 щодо соціальної реклами, спрямованої на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

«Чи варто ще більше підсилювати карантинні обмеження? В деяких регіонах місцева влада вагається – чи зупиняти громадський транспорт. Теоретично це правильно. Але я не вважаю, що сьогодні це спрацює. Зупинка транспорту призведе до масових протестів та ще більшого соціального напруження. Єдине, що наразі знизить соціальні контакти – переведення максимальної кількості людей на дистанційну роботу та навчання онлайн. Лише таким чином ми знизимо навантаження на громадській транспорт», – вважає народний депутат, голова Комітету з питань здоров’я нації, голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я Михайло Радуцький, нардеп від «Слуги Народу».

За його словами, на місцях практично повна відсутність соціальної реклами, яка б мотивувала людей дотримуватись правил – убезпечувати себе та оточуючих. Штрафи та перевірки – не єдиний засіб боротьби з порушниками. У метро, маршрутці, на вуличних біл-бордах було б корисно постійно нагадувати людям – небезпека поруч. Не погрожувати і лякати, а дякувати їм за громадянську позицію.

Джерело: За повідомленням обласної організації партії “Слуга Народу”.

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Коли у містах та центрах громад Чернігівщини базарні дні?

У центрах громад на Чернігівщині найбільш жваво у базарні дні. Втім у кожній громаді своя особливість. Дізнались, коли базарний день у найбільших містах та громадах: Бахмач — неділя; Бобровиця — субота; Борзна — неділя; Варва — субота; Городня — четвер; Ічня —…

Чернігівщина купить 13 шкільних автобусів: хто отримає

Автобуси будуть закуплені коштом освітньої субвенції, яку отримала Чернігівщина в розмірі близько 28 мільйонів гривень. Субвенція використана на засадах співфінансування від громад. Про це повідомила заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк в ефірі марафону «Суспільне. Спротив» 15 серпня. «Субвенцію, яку ми…

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: