Новини

Олеся Кісленко про серйозні речі і політику. ІНТЕРВ’Ю

В ефірі прилуцького радіо ТІМ FM у програмі «БЕКСТЕЙДЖ» Олеся Кісленко розповіла про роботу в райдержадміністрації та що планує робити як депутат районної ради.

– Пані Олеся, Ви вже більше ніж півроку обіймаєте посаду голови Прилуцької РДА, але і до цього працювали в районі?

– До призначення на посаду голови я була головним спеціалістом відділу освіти. Працювала в колективі, який був знайомий, відчувала підтримку з боку колективу. Мій досвід та уміння комунікувати допомогли швидко об’єднати колектив РДА, напрацювати механізми взаємоповаги та розуміння.

– Чи часто доводиться бути жорсткою на роботі?

По столу не гримаю, це не мій стиль роботи. Я керуюсь такими принципами як чесність, відданість людям, порядність та результат.

– Яким чином досвід вчителювання допомагає керувати одним із найбільших районів Чернігівщини?

Загалом освітянського стажу у мене понад 10 років. Дійсно маю досвід роботи від звичайного сільського вчителя і до очільника району. Тому добре знаю біль та проблеми кожної громади зсередини. Є села, яким потрібна підтримка з боку влади вже сьогодні. Тісно спілкуюсь із людьми, розумію, що їм потрібно, щоб почуватись захищеними та незабутими. У силу повноважень намагаюсь допомагати кожному і відстоювати інтереси людей.

– Розкажіть, що вдалося для земляків на посаді голови РДА вже?

– На посаді голови РДА я працюю близько 9 місяців, за цей час насправді зроблено доволі багато. Передусім, у галузі освіти та медицини, адже саме про ці галузі мусимо дбати в умовах сьогодення.

Нарешті розпочалися тендерні процедури щодо реконструкції центрального відділення Центральної районної лікарні, яке довгий час перебувало у критичному стані. Теж ж саме стосується амбулаторії в селі Яблунівка, до речі саме в цьому селі я свого часу розпочала вчителювати. Зараз там планується створення сучасного медичного закладу.

Крім того, нам вдалося розморозити будівництво дитячого садочка у селі Богданівка. Уявляєте, роботи тут стартували ще з 2012 року, але проєкт перетворився у довгобуд. Наразі завершено утеплення фасаду будівлі. Із садочком також допомагають місцеві благодійники, які працюють не тільки для себе, а й на благо громади, де проживають.

Також у 2020 році вдалося залучити у Прилуцький район кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. За ці кошти – а це 1,2 млн грн. – закуплено для нашого районного Центру первинної медико-санітарної допомоги обладнання, яке просили самі медики.

– Питання щодо політики. Ви депутат районної ради. Для вас цей досвід перший. І Ви наймолодший депутат райради? З якими намірами, розкажіть, йшли і що плануєте зробити як депутат.

– Так, я наймолодший депутат районної ради, обрана від політичної партії «Слуга Народу». Щодо проєктів, над якими працюємо, то їх дійсно багато. З якими планами йшла у депутати, то відповідь однозначна: щоб зробити ще більше для жителів району. Мені хочеться, щоб молодь не виїздила з рідної Прилуччини, поверталась на батьківську землю і залишалась тут зі своїми родинами.

– Чому жителі Прилуччини мають бути впевнені що ви їх не розчаруєте?

Ви знаєте, в житті цінують час, слово та можливість. Я особисто не планую втрачати час, розкидатися словами і не проґавлю можливість для розвитку свого району. Докладу максимум зусиль щоб зробити Прилуччину зручним та комфортним місцем. Мені б хотілося, щоб кожна людина, кожна сім’я мала все необхідне для проживання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Прилуцька,

У Прилуках відкрили сучасний ЦНАП

Цього тижня у Прилуках запрацював просторий, обладнаний за сучасними вимогами Центр надання адміністративних послуг європейського зразка. Завдяки міжнародній програмі U-LEAD, яка фінансується за рахунок донорської підтримки Європейського Союзу, зокрема його держав-учасників Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції, мешканці громади будуть…

Депутати “Слуги Народу”: Землі держвласності за межами населених пунктів будуть передані громадам

У Верховній Раді України розглядають законопроект №2194, який повертає місцевим радам право розпоряджатися землями за межами населених пунктів. Із підтримкою даного документу на сесії Прилуцької районної ради 24 березня виступили депутати фракції «Слуга Народу». Народні депутати наразі розглядають у другому…

У Прилуках знову не зібралась сесія: депутати вимагають перенаправити кошти на медицину

Сьогодні, 22 березня, п’ята (позачергова) сесія міської ради восьмого скликання не вібулась. На засідання прибуло лише 17 народних обранців (всього мандатів 34, тож мінімальний кворум 18). Відтак Прилуки єдине з 57 громад області досі залишається без бюджету на 2021 рік….

У Прилуках депутати не збираються на сесію: вважають вибори секретаря сфальсифікованими, а бюджет непрозорим

Прилуки – єдине місто в Чернігівській області, яке досі не має бюджету на 2021 рік. А ще тут склалась унікальна ситуація – в опозиції до мерії депутатська більшість. Адже міська голова Ольга Попенко вже втретє не може зібрати сесію міської…

Олеся Кісленко про серйозні речі і політику. ІНТЕРВ’Ю

В ефірі прилуцького радіо ТІМ FM у програмі «БЕКСТЕЙДЖ» Олеся Кісленко розповіла про роботу в райдержадміністрації та що планує робити як депутат районної ради. – Пані Олеся, Ви вже більше ніж півроку обіймаєте посаду голови Прилуцької РДА, але і до…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: