Новини

Акція для галочки: хто привів пенсіонерів під міську раду у вихідний

Буквально перед Різдвяними святами в соціальних мережах почали ширитися заклики про акції протесту проти підняття тарифів. Цікаво, що людей закликали прийти під стіни мерій в обласних центрах 10 січня. Що не так із цими акціями протесту?

Анонси з акціями протесту з’явились у Фейсбуці 6-7 січня. Людей запрошували прийти на протест проти підвищення тарифів. При цьому, схоже що організатори не переймались і зробили лише одну картинку для запрошення.

Ще цікавіше, що поширювали дане оголошення у Фейсбуці з акаунтів, здебільшого, неіснуючих осіб, адже у них на сторінках лише кілька постів і тільки 1 фото.

Більш того, 10 січня це вихідний день, завершає Різдвяні свята в Україні. Логічно, що у вихідний день жодного чиновника у міській раді бути не могло. Тобто тим, хто повірив у щирість намірів організаторів, залишалось просто постояти на морозі без будь-якої можливості поспілкуватись із представниками місцевої влади.

Так і сталось у Чернігові. В оголошену годину до парку біля міської ради прийшли не більше 30 людей, здебільшого пенсіонери. Яких, на нашу думку, вчергове використали для нагнітання ситуації в Україні.

Ось реакція чернігівців під оголошенням про акцію:

«В воскресенье бесполезно, там никого нет»

«Почему к горсовету?»

«Интересно, кто организатор этой акции»?

«Опять людей используют, кому выгодно, это очевидно»

До речі, кому вигідно – тут варіантів може бути багато. Враховуючи, що заклик виходити на акції був поширений анонімно, не від політичних партій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Рік після початку епідемії: як вакцинація допоможе подолати covid-19 на Чернігівщині

Рік тому, на початку березня 2020 року в Україні виявили перший випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2. За цей рік перехворіло близько 1 млн 360 тис. людей. Новий етап битви з хворобою стартував із 24 лютого – цього стартувала кампанія з вакцинації….

Галузь картоплярства отримає державну допомогу

Комітет Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики підтримав ініціативи для розвитку картоплярства. У 2021 році галузь може розраховувати на 60 млн грн. державної допомоги. Про це повідомив заступник голови Комітету, депутат фракції «Слуга Народу» Павло Халімон….

Парламент вдосконалює інститут старост: що зміниться

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №4535, який продовжує реформу інституту старост і вдосконалює його роботу. За – 273 народні депутати. Зокрема, законопроєктом передбачається: Обов’язкові публічні консультації. Голова громади має обговорювати кандидатури на посаду старости з громадою.  Ліквідується обов’язковість…

Об’єдналися чи дистанціювалися: як під час пандемії влада області інформує та комунікує з громадськістю

Писали релізи «на відчіпного» чи вибудовували ефективну стратегію інформування у час, коли це є одним з мечів боротьби з пандемією covid-19: ГО «Разом до громадянського суспільства» береться дослідити рівень комунікації Чернігівської ОДА, Ніжинської, Прилуцької, Корюківської, Менської та Борзнянської міської ради…

Громади Чернігівщини отримають більше коштів додаткової дотації на освіту та медицину

Цього року Кабмін виділив для Чернігівської області 185,9 мільйонів гривень додаткової дотації на освіту та медицину. За наполяганням депутатського корпусу Чернігівської обласної ради ці кошти будуть розподілені із врахуванням потреб територіальних громад області. «Під час консультацій з Чернігівською ОДА нам…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: