Новини

Голова обласної ради зустрілась із Дмитром Разумковим

Голова обласної ради Олена Дмитренко взяла участь у робочій зустрічі з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим.

Під час розмови керівниця поінформувала Голову Парламенту про те, як проходила перша сесія Чернігівської обласної ради 8 скликання, а також обране керівництво.

Голова обласної ради зазначила, що до спільної роботи заради розвитку Чернігівщини керівництво обласної ради пропонує долучитись всім депутатським фракціям.

За словами Олени Дмитренко, вже на наступну сесію виноситиметься питання обласного бюджету на 2021 рік, проєкти надзвичайно важливих регіональних галузевих програм.

Частина необхідних для громад рішень не були проголосовані на останній сесії попереднього скликання, тож наразі вони доопрацьовуються для винесення на розгляд депутатів.

Враховуючи те, що Чернігівська обласна рада попередніх скликань багато разів направляла відкриті звернення до Верховної Ради України, Олена Дмитренко обговорила з Дмитром Разумковим можливі варіанти спільного напрацювання рішень, у тому числі на рівні законодавчих актів, які б допомогли вирішити актуальні проблеми соціально-економічного розвитку регіону.

Джерело: Чернігівська обласна рада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: