Новини

Керівництво обласної ради привітало працівників виконавчого апарату із Днем місцевого самоврядування

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко під час ранкової наради із працівниками виконавчого апарату привітала колег із Днем місцевого самоврядування.

Очільниця відзначила символічність того, що нове керівництво та колектив обласної ради розпочинають свою спільну діяльність із важливого для представницької влади свята.

–  Ми із вами щодня працюємо з людьми та є тим місточком, який з’єднує громадян із владою. І від того, наскільки ефективно ми з вами здійснюємо свою діяльність, які рішення приймаємо на сесіях багато в чому залежить якість життя та добробут наших земляків, – підкреслила Олена Дмитренко та побажала усім присутнім міцного здоров’я, натхнення та радості в житті, успіхів у роботі.

До щирих привітань з нагоди свята приєдналися і перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Керівники подякували виконавчому апарату за підготовку та проведення першої сесії, закликали до згуртованої командної діяльності, а також висловили сподівання на плідну та результативну роботу обласної ради 8 скликання у майбутньому.

Джерело: сайт Чернігівської облради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: