Новини

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці обласної організації партії.

Учасники отримали унікальні знання від ключових авторів та організаторів децентралізації – представників міністерств розвитку громад і територій та цифрової трансформації, народних депутатів.

Архітектори децентралізації відверто говорили із місцевим активом про проблеми та здобутки цієї важливої для місцевого самоврядування реформи. Голова партії Олександр Корнієнко, народні депутати та заступники профільних міністрів окреслили наступні важливі етапи на шляху втілення децентралізації на місцях.

Олександр Корнієнко, голова політичної партії «Слуга Народу»:

«Загальна ідея на цьому етапі проста – зробити громади заможними. Задля їхнього формування ми застосовували критерій «спроможності», розуміючи, що це певний наявний потенціал. Далі все залежить від кожної громади, чи стане вона спроможною і заможною, реалізовуючи свої права і можливості. А коли буде заможною громада – заможнішими стануть регіон, область і вся наша Україна».

Новообрані депутати та голови громад від Чернігівської області отримали знання у формуванні місцевих бюджетів, обговорили шляхи реалізації якісних послуг для населення. Говорили й про те, як ефективно взаємодіяти з профільними міністерствами та іншими органами влади, Державним фондом регіонального розвитку. Завдяки можливості ставити запитання спікерам, ЗеМісцеві з різних областей змогли обмінятися кращими практиками з колегами.

Павло Халімон, народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»:

«Сьогоднішній захід допоміг налагодженню комунікацій між головами громад та головами фракцій від «Слуги народу». Для того, щоб наші депутати та голови вже з перших своїх кроків працювали ефективно, важливо орієнтуватись у новелах законодавства та особливостях реформ. Тому сьогодні вони отримали нові знання з найбільш значущих питань, у тому числі щодо бюджетних, земельних питань, а також нюансів децентралізації та якісного надання послуг на місцях».

Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради:

«Дуже потрібний і вчасний захід для голів громад, особливо тих, які обрані вперше. В області 57 громад, більша їх частина наразі буде фіналізувати процес децентралізації – перебирати на себе майно районних рад, в багатьох будуть створюватись ЦНАПи, упорядковуватись робота закладів, які надають соціальні послуги. Тож голови ОТГ та голови фракцій від «Слуги народу» сьогодні отримали практичний кейс знань щодо всіх аспектів роботи громад, і що важливо – від посадових осіб із міністерств та відомств, які безпосередньо займаються реформами та їх реалізацією на місцях».

Лариса Осадчук, голова Борзнянської міської громади:

«Я приступила до виконання обов’язків міського голови цього тижня. Наші перші кроки будуть направленні на створення повноцінного ЦНАПу у громаді, наразі його немає. Сьогодні ми отримали всю важливу інформацію про етапи створення, налагодження роботи, запуск послуг для людей. Наша мета – щоб жителі Борзнянської громади отримували якісні послуги».

Протягом року партія «Слуга Народу» планує провести близько 20-30 профільних навчальних заходів для депутатів усіх рівнів та голів громад. Найближчий відбудеться в січні.

Довідка: 25 жовтня 2020 року відбулись чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Політична партія «Слуга Народу» перемогла на місцевих виборах за кількістю отриманих депутатських мандатів із таким результатом: депутати різних рівнів – 6211 осіб; голови ОТГ – 225 осіб.

2020 12 05 zahid foto 1
2020 12 05 zahid foto 5
2020 12 05 zahid foto 6

Джерело: Фейсбук-сторінка “Слуги Народу” в Чернігівській області

ІМІДЖ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська, Вибори, Громади, Деснянська, Корюківська, Олишівська, Талалаївська,

У Талалаївській ОТГ створити комісію для контролю з наповненням бюджету

Минулого тижня селищний голова Юрій Величко та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетяна Михайлюк провели засідання виконавчого комітету Талалаївської селищної ради. На засіданні члени виконкому заслухали питання: про створення комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та…

Депутат запропонував заходи із поліпшення утримання доріг у громаді

Депутат обласної ради Володимир Лукаш звернув увагу на неналежну роботу з утримання доріг місцевого значення у Талалаївській громаді. Він також пропонує передати громадам фінансові можливості по утриманню доріг, а також залучати місцевих підрядників. На території Талалаївської громади 23 ділянки доріг…

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це…

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від “Слуги народу” по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208му виборчому округу буде Анатолій Гунько. Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра» За словами…

У Талалаївській ОТГ ремонтують дороги

Талалаївська селищна рада продовжує ремонт автомобільних доріг в рамках виконання бюджетної “Програми  благоустрою населених пунктів Талалаївської ОТГ на 2020 рік”. Вже завершився ямковий ремонт вулиць Центральна та Сонячна. Наразі проводиться поточний ремонт по вулиці Робітничій. На виконання програми використано, тільки…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: