Новини

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини.

Серед тих громад, які були під питанням – Седнівська об’єднана територіальна громада. У попередньому Перспективному плані Седнів мав стати частиною іншої громади. Втім вдалося переконати урядовців, що Седнівська громада може бути спроможною – у складі самого Седнева, Черниша, Клочкова, а також Макишина та Великого Дирчина із сусіднього Городнянського району. Має кількість населення понад 3 тисячі і за розрахунками фінансистів достньо коштів у бюджеті для утримання соціокультурної сфери та надання жителям ОТГ всього комплексу послуг.

Із самого початку роботи в Чернігівській ОДА ми були налаштовані на збереження громади із центром у Седневі. І спільно шукали аргументи, щоб переконати у цьому Мінрегіон. До наших аргументів прислухались: в ухваленому 13 травня перспективному плані формування територій громад Чернігівської області є Седнівська об’єднана громада», – прокоментував заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. – До речі, якби ОТГ з центром у Седневі створили раніше то, думаю, не було б тих проблем, які зараз є по Седневу, наприклад щодо проблем із земельною ділянкою, яку місцеві жителі використовують як пасовище. Або проблеми фінансування амбулаторії і багатьох інших.

Громади Чернігівщини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Седнівська,

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини. Серед тих громад, які були під…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: