Новини

Із фракції «Наш край» в обласній раді вийшли троє депутатів

Сьогодні стало відомо, що з фракції політичної партії «Наш край» у Чернігівській обласній раді вийшли троє депутатів. Про це сайт Громади Чернігівщини повідомив один із депутатів, які залишили фракцію.

Так, із фракції “Наш край” в обласній раді вийшли депутати Надія Міклухо-Маклай, Людмила Андрієвська та Лариса Осадчук.

Вони ще 19 грудня увійшли до депутатської групи “Вірю в Чернігівщину”. Про створення депутатської групи вони заявили під час сесії.

Через декілька годин прес-служба “Нашого краю” повідомила, що згаданих трьох депутатів виключили з партії за порушення партійної дисицпліни.

Джерело: Громади Чернігівщини

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Коли у містах та центрах громад Чернігівщини базарні дні?

У центрах громад на Чернігівщині найбільш жваво у базарні дні. Втім у кожній громаді своя особливість. Дізнались, коли базарний день у найбільших містах та громадах: Бахмач — неділя; Бобровиця — субота; Борзна — неділя; Варва — субота; Городня — четвер; Ічня —…

Чернігівщина купить 13 шкільних автобусів: хто отримає

Автобуси будуть закуплені коштом освітньої субвенції, яку отримала Чернігівщина в розмірі близько 28 мільйонів гривень. Субвенція використана на засадах співфінансування від громад. Про це повідомила заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк в ефірі марафону «Суспільне. Спротив» 15 серпня. «Субвенцію, яку ми…

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: