Новини

Голова Куликівської ОТГ прозвітувала за роботу у травні

Вже традиційно щомісяця голова Куликівської ОТГ Наталія Халімон звітує про життєдіяльність Куликівської ОТГ за попередній місяць. Для цього на сайті громади створена спеціальна рубрика: “Колонка голови ОТГ”.

“Тривають роботи з благоустрою зон відпочинку ОТГ. Так, у травні 2019 р. було встановлено «алею конвалій» в центральному парку селища. Інклюзивні ліхтарі громаді подарував депутат селищної ради Віктор Зеленський. Роботи з монтажу виконували працівники комунального підприємства селищної ради”, – пише голова ОТГ.

Також, за її словами, до Дня Перемоги біля Куликівського обеліску слави було також встановлено ілюмінаційні ліхтарі з вазонами. Конструкції виготовили працівники Куликівського ВУЖКГ.

Проведено валкування Куликівського (повторно) та Вершиново Муравійського сміттєзвалищ.

Багато інформації подано про капітальне будівництво.

Так, рішеннями виконавчого комітету селищної ради від 17 травня було затверджено ще 2 робочі проекти та кошторисну документацію до них, а саме:

  • Капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вул. Троїцька в селі Виблі Куликівського району Чернігівської області (окремими ділянками).
  • Капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій в частині заміни заповнень віконних та дверних прорізів в Ковчинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів по вул. Перемоги, 76 в с. Ковчин Куликівського району Чернігівської області.

“Таким чином, – пише Наталія Халімон – 2019 року у громаді за кошти інфраструктурної субвенції та кошти державного фонду регіонального розвитку, які ОТГ виграла на конкурсі проектів розвитку, буде реалізовано 6 великих проектів: будівництво двох глибоководних свердловин (с.Вершинова та Бакланова Муравійки), заміна вікон та дверей у Жуківському та Ковчинському закладах загальної середньої освіти, комплексна термомодернізація головного корпусу Куликівського закладу загальної середньої освіти та капітальні ремонти доріг з твердим покриттям по вул. Троїцька (с.Виблі) та вул. Лазарівка (с.Дроздівка). На реалізацію зазначених проектів планується залучити орієнтовно 14 млн. грн”.

Інформує голова ОТГ і про фінансову ситуацію.

Фінансування закладів загальної середньої освіти, згідно з бюджетним кодексом, має здійснюватися за рахунок освітньої субвенції (заробітна плата педагогічних працівників) та додаткової дотації з державного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти й охорони здоров’я та місцевих бюджетів. На утримання закладів загальної середньої освіти Куликівської ОТГ у 2019 році прораховано потребу у сумі 16,0 млн. грн. (без заробітної плати педагогічних працівників). Ця сума мала б надійти з державного бюджету до бюджету ОТГ. Проте, громада станом на кінець травня 2019 р. отримала лише 1,0 млн. грн., що становить 7,2 відсотка до мінімальної потреби. Таким чином, фінансування заробітної плати техперсоналу, енергоносії та теплопостачання освітніх закладів здійснюється коштом селищного бюджету. 15 млн. грн. – це величезне навантаження на бюджет, якого громада не витримує, тому і виникла ситуація з невчасною виплатою заробітної плати обслуговуючому персоналу.

“Просимо всіх з розумінням віднестися до фінансової ситуації, що склалася в ОТГ, оскільки вини громади в цьому немає. Через недофінансування страдає не лише освітня галузь, а й вцілому ОТГ, бо недоотримані кошти – це наш можливий розвиток”, – пише голова громади.

Джерело: сайт Куликівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

До залізничного вокзалу по новому тротуару

У Куликівській ОТГ продовжують ремонтувати дороги і тротуари. У пріоритеті найбільш зруйновані ділянки та найбільш використовувані дороги.  2-3 жовтня   працівники комунального підприємства Куликівської селищної ради займалися поточним ремонтом тротуара по вулиці Партизанській в Куликівці.  На роботах була задіяна придбана минулоріч…

У селі Куликівської ОТГ почали розчищати водойму

Днями у селі Орлівка Куликівської ОТГ розпочали роботи по проекту реконструкції водойми у центрі села. Ідею про створення навколо ставка зони відпочинку для жителів та гостей села орлівці плекають вже кілька років. Але щоб облаштувати тут гарну відпочинкову зону першочергово…

У Куликівській ОТГ проводять конкурс на кращий благоустрій

До 28-ї річниці Незалежності України та свята Куликівської об’єднаної територіальної громади на території Куликівської громади оголошено конкурс серед сіл у чотирьох номінаціях: «Кращий в’їзд у село»; «Кращий центр села»; «Кращий квітник»;  «Найчепурніше село». Пропонується фото всіх населених пунктів. с. Авдіївка…

Які проекти будуть реалізовуватися в ОТГ Чернігівщини за кошти ДФРР у 2019 році?

5 липня Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В Чернігівській області комісія ДФРР підтримала 20 проектів, на які буде виділено 210,2 млн…

У Куликівській ОТГ затвердили місцеві податки і збори на 2020 рік

На черговій сесії Куликівської об’єднаної громади 25 червня проголосували за цілий ряд бюджетних рішень. Проекти рішень з 1 по 4 питання порядку денного: про внесення змін до селищного бюджету та про встановлення місцевих податків і зборів на території Куликівської селищної…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: