Новини

Поновлений судом голова ОТГ не зміг приступити до роботи

Як ми вже повідомляли, у Срібному поновлений судом голова ОТГ Куделя не може повернутись на роботу. Документи та печатки йому не віддають у селищній раді. Минулого тижня Куделя спробував повернутись вже із працівниками Державної виконавчої служби.

Срібнянська об’єднана громада без голови від самого початку створення. Обраного на перших виборах 29 жовтня 2017 року Куделю депутати на першій же сесії відсторонили його від виконання обов’язків.

Нагадаємо, за результатами минулорічних виборів 57% голосів отримав самовисуванець Олег Куделя. Також обрано депутатів – найбільша фракція у Срібнянській селищній раді від БПП «Солідарність» (16 з 26-и). І саме за їх ініціативи у порядку денному першої сесії Срібнянської ОТГ 17 листопада минулого року з’явилось питання про дострокове припинення його повноважень.

Причина – наявність рішення суду про притягнення голови ОТГ до адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Куделя несвоєчасно передав корпоративні права у ТОВ «Срібнянський райагробуд».

Куделя назвав своє звільнення незаконним і подав до суду. Тим часом Срібнянською громадою по факту керувала 49-річна секретар Ірина Мартинюк, вона з 17 листопада 2017 року виконувала обов’язки голови ОТГ.

10 квітня 2019 року Срібнянський районний суд поновив на посаді голови Срібнянської ОТГ Куделю. Цим рішенням суд скасував рішення Срібнянської селищної ради від 17 листопада 2017 року. Куделя вже отримав рішення суду. Але до кабінету потрапити наступного дня не зміг.

Читати також: Суд відновив на посаді голову Срібнянської ОТГ

Наступна спроба відбулась у п’ятницю, 11 квітня.

Як повідомив у Фейсбуці депутат обласної ради Пащенко, 19 квітня, у п’ятницю об 11 годині були відсутні всі працівники в селищній раді, які начебто були на суботнику. Там же перебував і виконуючий обов’язки голови ОТГ Желіба.

До пошуків Желіби долучили і поліцію і виконавчу службу.

“В.о. голови Желіба В. відмовляється виконувати рішення суду і передавати печатку / установчі документи законному голові ОТГ Куделі. Працівники виконавчої служби України зачитали всі права та обов`язки. Попросили Желібу виконувати рішення суду та дотримуватися законів України”, – повідомив Пащенко.

До речі, на сайті Срібнянської ОТГ про квітневі події з поновлення Куделі на посаді, його спроби зайти у кабінет та отримати печатку, а також про події п’ятниці, 19 квітня, немає ані слова. Є лише новина про засідання того ж дня виконавчого комітету Срібнянської селищної ради, яке провів перший заступник голови селищної ради Желіба.

Від себе додамо, що конфлікт у Срібному має яскравий політичний підтекст. Адже Куделю усунули від посади голосами депутатів від БПП-Солідарність.

Чи зміниться ситуація в ОТГ після поразки Порошенка на виборах наразі – не відомо. Найбільший вплив на депутатів ОТГ наразі має, за інформацією ЗМІ, народний депутат Дмитренко (фракція БПП).

Джерело: Громади Чернігівщини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Срібнянська,

На Срібнянщині розпочали довгожданий демонтаж недобудованої школи

Новий власник незавершеного будівництва школи в Сокиринцях приступив до демонтажу будівлі. Ще 26 грудня минулого року відбулися відкриті електронні торги на яких за 132 200 грн будівлю придбав Юрій Ковальов, зареєстрований за номером облікової картки платника податків в Чернігові. Невідомо…

У Срібнянській громаді будують міні-футбольне поле

У Срібнянській школі продовжено роботи на будівництві міні-футбольного поля. Спортивний об’єкт буде облаштовано вуличними тренажерами, штучним покриттям. Тут будуть проводитися спортивні змагання серед школярів Срібнянщини, діти та дорослі матимуть змогу займатися спортом у комфортних умовах. Це дасть можливість забезпечити новий…

У Срібнянській ОТГ прозвітували про бюджет за квітень

Інформація про виконання селищного бюджету за квітень 2019 року розміщена на сайті Срібнянської ОТГ. Загалом до місцевого бюджету у квітні надійшло 7,072 млн грн. При плані загального фонду 6,873 млн грн надійшло доходів в сумі 6,856 млн грн, у тому…

Машиніста автовишки для Срібнянської ОТГ вчать за індивідуальною програмою

Для безробітних громадян, які хочуть мати стабільну роботу, державна служба зайнятості пропонує безкоштовно опанувати затребувану на ринку праці робітничу професію. Пройти професійне навчання можна як за груповою формою, так і за індивідуальними планами та програмами. «Професійне навчання безробітних організовується на…

Поновлений судом голова ОТГ не зміг приступити до роботи

Як ми вже повідомляли, у Срібному поновлений судом голова ОТГ Куделя не може повернутись на роботу. Документи та печатки йому не віддають у селищній раді. Минулого тижня Куделя спробував повернутись вже із працівниками Державної виконавчої служби. Срібнянська об’єднана громада без…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: