Новини

Дві зустрічі з людьми у селах Сновської ОТГ

17 квітня на відкриті зустрічі з громадянами, які відбулись в селах Нові Млини та Лосева Слобода, завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

Перед селянами звітувала в.о.старости Олена Згонник. На території сільської громади, яка складається з двох сіл, проживає 321 чоловік: 182 в Нових Млинах і 139 у Лосевій Слободі.

Мешканці сіл мають Новомлинську сільську бібліотеку, Лосевослобідський сільський клуб, фельдшерські пункти, магазини.

Щодо роботи поштового відділення, то нарікань з боку новомлинців немає, а ось жителі Лосевої Слободи роботою пересувного відділення незадоволені. Скільки селяни не звертались, поштова машина в селі не зупиняється, газети надходять із запізненням, несвоєчасно сплачуються і платежі.

В минулому році було проведено грейдерування доріг, проте по селах їздять лісовози, які і розбивають дороги.

25 діток (17 – із Лосевої Слободи та 8 – з Нових Млинів) навчаються в Рогізківському НВК. Батьки висловили вдячність міській раді і за придбані нові меблі та обладнання для закладу, і новенький шкільний автобус для підвозу їхніх дітей, але болючим питанням залишається жахливий стан автомобільної дороги (від центральної траси до с. Лосева Слобода), по якій їздять діти до школи.

Ще одне хвилююче питання для жителів Новомлинського старостинського округу – відсутність автобусного сполучення. Окрім того, незадоволенні і роботою поліції (не вистачає дільничного), викликає занепокоєння і медична реформа (наразі в ФП працюють два молодих фельдшера і селяни дуже переймаються, аби їх не скоротили), турбують і сухі, аварійні дерева (особливо під електропроводами), а ще звернулися з проханням облаштувати дитячий майданчик.

На всі ці питання надав роз’яснення міський голова Олександр Медведьов.

Насамперед зазначив, що дорога до Н.Млинів – обласного значення і міська рада власним коштом не може її відремонтувати. З цього приводу було написано безліч листів та звернень у відповідні органи. Завдяки цьому у минулому році було зроблено ямковий ремонт на суму понад 1 млн. грн., а в 2019 році на капітальний ремонт цієї дороги заплановані кошти з обласного бюджету в сумі 4 млн. 320 тис.грн.

Секретар міської ради Наталія Самойлова презентувала слайди про громаду, докладно надаючи роз’яснення звідки беруться кошти в міському бюджеті і куди витрачаються.

Наприкінці зібрання міський голова подякував всім, хто прийшов на збори за співпрацю, взаєморозуміння і довіру та вручив новеньку бензопилу для потреб сільської громади.

Джерело: Сновська ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

У Сновській ОТГ частина ліхтарів живитимуться від сонячних батарей

Продовжується встановлення на території Сновської громади ліхтарів вуличного освітлення, які працюють на сонячних батареях. Так, на прохання старости Сновського старостинського округу Марії Мороз міською радою було придбано 14 ліхтарів на сонячних батареях. Працівниками Сновської  ЖЕД було встановлено по 7 ліхтарів…

У Сновській ОТГ розпочав роботу центр масової вакцинації проти коронавірусу

Центр розташувався у приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Щарпан, на Сновщину було доставлено перші 60 доз американської вакцини Moderna. І вже у…

Про земельний податок у Сновській ОТГ

Жителі  Сновської територіальної громади уже отримали податкові повідомлення-рішення про необхідність сплати земельного податку за 2021 рік Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки…

Ремонт доріг у громадах Чернігівщини

Масштабно стартував ремонт доріг та мостів у громадах Чернігівщини за програмою Президента України «Велике будівництво» Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, якими проходять туристичні маршрути. * * * Понад 5…

На що витрачали гроші у Сновській ОТГ у травні. ЦИФРИ та ФАКТИ

За рахунок власних коштів бюджету Сновською міською радою було здійснено у травні  фінансування галузей бюджету на загальну суму 6,48 млн грн. Про це повідомила секретар міської ради Наталія Самойлова. Це соціальна сфера, медицина, освіта, культура, спорт, житлово-комунальне господарство, утримання автомобільних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: