Новини

Дві зустрічі з людьми у селах Сновської ОТГ

17 квітня на відкриті зустрічі з громадянами, які відбулись в селах Нові Млини та Лосева Слобода, завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

Перед селянами звітувала в.о.старости Олена Згонник. На території сільської громади, яка складається з двох сіл, проживає 321 чоловік: 182 в Нових Млинах і 139 у Лосевій Слободі.

Мешканці сіл мають Новомлинську сільську бібліотеку, Лосевослобідський сільський клуб, фельдшерські пункти, магазини.

Щодо роботи поштового відділення, то нарікань з боку новомлинців немає, а ось жителі Лосевої Слободи роботою пересувного відділення незадоволені. Скільки селяни не звертались, поштова машина в селі не зупиняється, газети надходять із запізненням, несвоєчасно сплачуються і платежі.

В минулому році було проведено грейдерування доріг, проте по селах їздять лісовози, які і розбивають дороги.

25 діток (17 – із Лосевої Слободи та 8 – з Нових Млинів) навчаються в Рогізківському НВК. Батьки висловили вдячність міській раді і за придбані нові меблі та обладнання для закладу, і новенький шкільний автобус для підвозу їхніх дітей, але болючим питанням залишається жахливий стан автомобільної дороги (від центральної траси до с. Лосева Слобода), по якій їздять діти до школи.

Ще одне хвилююче питання для жителів Новомлинського старостинського округу – відсутність автобусного сполучення. Окрім того, незадоволенні і роботою поліції (не вистачає дільничного), викликає занепокоєння і медична реформа (наразі в ФП працюють два молодих фельдшера і селяни дуже переймаються, аби їх не скоротили), турбують і сухі, аварійні дерева (особливо під електропроводами), а ще звернулися з проханням облаштувати дитячий майданчик.

На всі ці питання надав роз’яснення міський голова Олександр Медведьов.

Насамперед зазначив, що дорога до Н.Млинів – обласного значення і міська рада власним коштом не може її відремонтувати. З цього приводу було написано безліч листів та звернень у відповідні органи. Завдяки цьому у минулому році було зроблено ямковий ремонт на суму понад 1 млн. грн., а в 2019 році на капітальний ремонт цієї дороги заплановані кошти з обласного бюджету в сумі 4 млн. 320 тис.грн.

Секретар міської ради Наталія Самойлова презентувала слайди про громаду, докладно надаючи роз’яснення звідки беруться кошти в міському бюджеті і куди витрачаються.

Наприкінці зібрання міський голова подякував всім, хто прийшов на збори за співпрацю, взаєморозуміння і довіру та вручив новеньку бензопилу для потреб сільської громади.

Джерело: Сновська ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

Польським войтам та бурмістрам показали ОТГ Чернігівщини

«Ми відправилися в далеку подорож, а виявилося, що не залишили меж Європи», – саме висловлювалися представники Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща), які відвідали Чернігівщину 13 – 17 травня 2019 р. за програмою візиту «День Європи – 2019: співпраця польських…

Скільки коштує ямковий ремонт в Сновській громаді

У Сновській об’єднаній громаді розпочато ямковий ремонт доріг. Планується, що буде проведено ямковий ремонт по вулицям міста в наступній черговості: Автошляхопровід, вул.Залізнична, пров.Клубний, вул.Сагайдачного, Гомельська, Свободи, Миру, Некрасова, Партизанська, пров.Свободи, вул.55-ї Стрілецької Дивізії. На дані роботи заплановано на суму 1,2…

Збори громядян у Сновській ОТГ: люди озвучили більше 120 проблемних питань

Протягом лютого-квітня в Сновський ОТГ проходили відкриті зустрічі з громадянам за місцем проживання. Спершу збори пройшли в місті, де перед присутніми (а їх зібралось близько 500 чоловік) звітував міський голова Олександр Медведьов про виконану роботу за минулий рік. Не оминули…

Найбільше – Сновська, найменше – Новгород-Сіверська: яку субвенцію отримають ОТГ цього року

Уряд затвердив розподіл бюджетної субвенції на розвиток об’єднаних територіальних громад в обсязі 2,1 млрд грн. Про це йдеться у Розпорядженні Кабінету Міністрів України “Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у…

Дві зустрічі з людьми у селах Сновської ОТГ

17 квітня на відкриті зустрічі з громадянами, які відбулись в селах Нові Млини та Лосева Слобода, завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь»…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: