Новини

У Чернігівській ОДА – Мисник голова

Сьогодні, 28 листопада 2018 року, Президент Петро Порошенко представив нового голову Чернігівської ОДА Олександра Мисника активу області. Про це повідомляє прес-служба Президента. 

«Перш за все дозвольте почати з того, щоб представити вам нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації пана Олександра Мисника», – сказав Президент Петро Порошенко під час зустрічі активом Чернігівської області в ході робочої поїздки. Глава держави вручив новому керівнику ОДА посвідчення.

«Де народився, там і пригодився – пан Олександр з Чернігівської області. Має дуже амбітні плани. Президент йому довіряє», – зазначив він.

Президент також додав, що життєвий шлях нового очільника області переконує його, що будуть організовані рішучі кроки у напрямку розвитку регіону.

«Впевнений, що вам по плечу і ті непрості завдання, які зараз складаються, виходячи із політичної обстановки, як внутрішньої, так і зовнішньої», – наголосив Глава держави.


Місцевий інформаційний портал “Час Чернігівський” доповнює:

Мисника відносять до команди народного депутата Валерія Давиденка (виборчий округ №208). І хоча нардеп входить до фракції БПП, на Чернігівщині він відомий підтримкою партії “Наш край”.

Попередній голова ОДА Валерій Куліч, звільнений 30 липня ц.р. Відтоді майже 4 місяці обов’язки губернатора виконувала Юлія Свириденко, перший заступник голови.

Олександр Мисник, до призначення голова Менської районної ради. У 2015 році обирався як представник БПП. Зараз з партією “Наш край”.

Має економічну освіту. Починав працювати у Корюківському районі, і місцевому колгоспі. Багато років працював у районних податкових інспекціях.

У 2010-2014 роках був заступником голови Менської райдержадміністрації, опікувався соціально-економічними питаннями.


Більше року – у 2014-2015 роках – очолював Менську РДА. А після виборів до місцевих рад обраний головою Менської районної ради, від Блоку Петра Порошенка.

Є у нового голови Чернігівської ОДА і програш на виборах – у 2017 році балотувався на мера міста Мена. У програмі вказано, що йде самовисуванцем. Хоча його підтримувала партія «Наш край» і особисто нардеп Валерій Давиденко. Втім, Мисник програв кандидату від Радикальної партії Ляшка Геннадію Примакову. Різниця – у кількасот голосів.

За чутками, вплив на зміну керівників області має народний депутат Сергій Березенко (виборчий округ №205). Він, за повідомленнями ЗМІ, наразі опікується також і підготовкою до виборів президента – працюватиме у штабі чинного президента.

Тож задача, очевидно, новому голові Чернігівської ОДА поставлена проста – шукати голоси для підтримку Петра Порошенка.


 

Останні новини за категоріям(и): Влада, Збори,

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Вибори в ОТГ відбудуться демократично, але не 23 грудня, ‒ Парубій

Виступаючи на Форумі місцевого самоврядування у середу, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що під час обговорення питання щодо запровадження воєнного стану відбулася дискусія з приводу того, як проводити вибори в тих десяти областях, де діятиме воєнний стан.

У Чернігівській ОДА – Мисник голова

Сьогодні, 28 листопада 2018 року, Президент Петро Порошенко представив нового голову Чернігівської ОДА Олександра Мисника активу області. Про це повідомляє прес-служба Президента.  «Перш за все дозвольте почати з того, щоб представити вам нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації пана Олександра Мисника», –…

Так хочуть своє ОТГ, що перекрили дорогу. ВІДЕО

Учора, 16 жовтня, біля села Киселівка, що під Черніговом, люди перекрили дорогу державного значення. Півсотні протестувальників одну годину 15 хвилин безперестанку ходили пішохідним переходом. Таким чином жителі сіл Боромики, Локнисте й Киселівки вимагали переглянути перспективний план формування територій громад області,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: