Новини

Хто кращий вчитель Михайло-Коцюбинської ОТГ?

 

З 30 листопада по 6 грудня 2017 року в Михайло-Коцюбинській ОТГ було тривав І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Взяти участь у конкурсі виявили бажання 8 педагогів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради: Юлія Левченко- вчитель української мови та літератури Жукотківської ЗОШ І-ІІ ст.; Наталія Левченко- вчитель української мови та літератури Михайло-Коцюбинської гімназії; Оксана Макаренко – вчитель української мови та літератури Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Тетяна Скрипка – вчитель української мови та літератури Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Євген Кобзар Вікторович – вчитель фізкультури Кархівсьої ЗОШ І-ІІ ст.; Микола Кирієнко – вчитель фізкультури Михайло-Коцюбинської гімназії; Олексій Галько, вчитель фізкультури Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст.; Олександр Черниш – вчитель фізики Ведильцівсьої ЗОШ І-ІІІ ст.

Цього навчального року конкурс проводився за такими номінаціями: «Українська мова та література», «Фізична культура», «Фізика».

Сучасний вчитель повинен постійно самоудосконалюватися. Традиційний Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. Адже участь у подібних заходах є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Він дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого свого зростання.

Учасники конкурсних випробувань перевірили свої знання з педагогіки та психології за тестовими завданнями. Жеребкування, проведене з конкурсантами, дало можливість визначити класи Михайло-Коцюбинської гімназії, з якими їм довелося працювати під час практичного етапу конкурсу.

За підсумками всіх випробувань переможцями членами журі одноголосно визнано Тетяну Скрипку – вчителя української мови та літератури Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Олексія Галька – вчителя фізкультури Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки від голови Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Миколи Завального.

У відділі освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ сподіваються, що конкурсні змагання стануть підтвердженням того, що у громаді працюють компетентні, творчі вчителі, які є гідним прикладом для учнів.


Джерело: сайт Михайло-Коцюбинської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

У Михайло-Коцюбинській громаді розповіли про діяльність КП «Єдність»

Комунальне підприємство “Єдність” Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області створено відповідно до рішення 14 сесії шостого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 11 жовтня 2012 року. Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади і підпорядковане селищній раді.  До території обслуговування  підприємства…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ завершили ремонт водогону

Аварія сталась через вихід з ладу глибинного насосу. Останній тиждень тривали ремонтні роботи по відновленню  водопостачання в селищі Михайло-Коцюбинське свердловини тривають. 21 січня піднято на поверхню глибинний насос із основної свердловини, який повністю не підлягає ремонту. Рівень води у свердловині впав…

Громада повністю забезпечила соцпрацівників велотранспортом

Михайло-Коцюбинська ОТГ завершила Програму по забезпеченню  соціальних працівників  велотранспортом. Так, у жовтны було надано десять велосипедів працівникам  КУ”Центр  надання соціальних послуг” доєднаних громад та доукомплектовано деякі старостинські округи. Велсипеди отримали соціальні працівники Ковпитського , Дніпровського, Мньовського,  Кархівського   та Пльохівського  старостинських  округів….

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Геннадій ПІДДУБНИЙ: «Важливо йти з командою, у яку ти віриш»

Чи зможе людина без депутатського досвіду одразу очолити цілу об’єднану громаду? Геннадій Піддубний, який балотується на голову Михайло–Коцюбинської селищної ради, впевнений у своєму управлінському потенціалі. Він жодного разу не був депутатом, але добре відомий місцевим жителям завдяки роботі в лісовому…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: