Новини

Хто кращий вчитель Михайло-Коцюбинської ОТГ?

 

З 30 листопада по 6 грудня 2017 року в Михайло-Коцюбинській ОТГ було тривав І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Взяти участь у конкурсі виявили бажання 8 педагогів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради: Юлія Левченко- вчитель української мови та літератури Жукотківської ЗОШ І-ІІ ст.; Наталія Левченко- вчитель української мови та літератури Михайло-Коцюбинської гімназії; Оксана Макаренко – вчитель української мови та літератури Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Тетяна Скрипка – вчитель української мови та літератури Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Євген Кобзар Вікторович – вчитель фізкультури Кархівсьої ЗОШ І-ІІ ст.; Микола Кирієнко – вчитель фізкультури Михайло-Коцюбинської гімназії; Олексій Галько, вчитель фізкультури Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст.; Олександр Черниш – вчитель фізики Ведильцівсьої ЗОШ І-ІІІ ст.

Цього навчального року конкурс проводився за такими номінаціями: «Українська мова та література», «Фізична культура», «Фізика».

Сучасний вчитель повинен постійно самоудосконалюватися. Традиційний Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. Адже участь у подібних заходах є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Він дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого свого зростання.

Учасники конкурсних випробувань перевірили свої знання з педагогіки та психології за тестовими завданнями. Жеребкування, проведене з конкурсантами, дало можливість визначити класи Михайло-Коцюбинської гімназії, з якими їм довелося працювати під час практичного етапу конкурсу.

За підсумками всіх випробувань переможцями членами журі одноголосно визнано Тетяну Скрипку – вчителя української мови та літератури Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Олексія Галька – вчителя фізкультури Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки від голови Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Миколи Завального.

У відділі освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ сподіваються, що конкурсні змагання стануть підтвердженням того, що у громаді працюють компетентні, творчі вчителі, які є гідним прикладом для учнів.


Джерело: сайт Михайло-Коцюбинської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Геннадій ПІДДУБНИЙ: «Важливо йти з командою, у яку ти віриш»

Чи зможе людина без депутатського досвіду одразу очолити цілу об’єднану громаду? Геннадій Піддубний, який балотується на голову Михайло–Коцюбинської селищної ради, впевнений у своєму управлінському потенціалі. Він жодного разу не був депутатом, але добре відомий місцевим жителям завдяки роботі в лісовому…

Лариса Ковальчук: Епізоди біографії

Відгуки й обговорення Ваших статей показали, що інформаційний зміст у них вичерпний. Але людям хотілося б дізнатися Вашу біографію, життєвий шлях: де вчилися, яке у вас хобі (захоплення), уподобання, інтереси? Що підштовхнуло Вас розпочати власний бізнес? Чому вирішили стати публічною…

Програма. Плани. Обговорення. Лариса Ковальчук – кандидатка на посаду Михайло-Коцюбинського селищного голови.

– Ларисо Володимирівно, перед тим, як обговорювати програму, якою Ви будете керуватися у щоденній роботі на посаді голови Михайло-Коцюбинської ОТГ, хочеться донести до читачів інформацію про Ваші політичні вподобання, бачення, як повинне виглядати економічне, соціальне і громадське життя об’єднаної громади…

На дітлахів у Михайло-Коцюбинській ОТГ після карантину чекає новий садочок

Замінили підлогу, відремонтували вікна і двері, стелі й стіни, встановили нову сантехніку у кімнатах гігієни. Все це результат капітального ремонту у дитячому садочку “Пролісок”, що у Михайло-Коцюбинській громаді. Ремонтні роботи розпочали у лютому, ще до карантину. Гроші в сумі 347…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: