Новини

Через пожежу на вітамінному заводі в Європі вже зовсім скоро подорожчають корми для тваринництва

Наприкінці жовтня 2017 року в Німеччині під час запуску заводу BASF в Людвігсхафені відбулась пожежа, через що завод довелося закрити.

В даний час заводи з виробництва вітамінів A та E BASF також закриті для планових, технічних робіт. Компанія зможе перезапустити дані заводи тільки після того, як відновить новий завод в Людвігсхафені, тоді ж вітамін А та Е стануть доступними.

Як раніше заявляв BASF, на відновлення заводів йому знадобиться декілька тижнів. Та сьогодні вже зрозуміло, що відновлення триватиме мінімум 2-3 місяці.

У зв’язку із цим сьогодні виробники зіштовхнулися зі значним подорожчанням вітамінів А та Е.

Закупівельна ціна на вітамін А зросла на 850%, закупівельна ціна на вітамін Е – 340%.

Як результат, очікується здорожчання кормової продукції, що може потягнути за собою підвищення вартості на всю продукцію галузі тваринництва: м’ясо, молоко та яйця.

«Надзвичайна ситуація на заводі з виробництва вітамінів ще більше вплине на їх вартість, зростання якої і так спостерігається протягом останніх двох місяців, воно пов’язане із загальним дефіцитом вітамінів на ринку, – коментує ситуацію керівник бізнес-напряму «Птиця» ГК «АгроВет Атлантик» Олег Осіпенко. – Зокрема, починаючи з вересня 2017 року вітамін А в Україні уже подорожчав з 42 євро до 350-400 євро (станом на 01.12.2017 року), а вітамін Е – 5 євро до 21-22 євро. Усе це призведе до підвищення собівартості кормів для бройлерів на 1,9-2 %, відповідно, до підвищення собівартості 1 кг м’яса бройлерів на 1,7 – 1,9 % та на збільшення собівартості яєць – на 0,8 -1,2 %. Для індиків собівартість кормів збільшиться на 2-2,8 %, а собівартість м’яса збільшиться на 2-2,5 %. Проте як це вплине на ціну реалізації м’яса птиці для споживача – поки що невідомо».


Джерело: АгроВет Атлантик

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

Грант на стійкість для громад Чернігівщини

Оголошено другу хвилю конкурсу з підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів. Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Дедлайн другої хвилі конкурсу –…

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: