Новини

Представники «Нашого краю» братимуть участь у виборах ОТГ 24 грудня

«Наш край» братиме участь у виборах 24 грудня у чотирьох громадах Чернігівщини. Відповідне рішення схвалено під час партійного з’їзду, що відбувся минулого тижня у столиці.

Як повідомила голова Чернігівської обласної організації партії «Наш край» Ольга Чередник, партія братиме активну участь та висуватиме своїх кандидатів у Городнянської, Варвинської, Височанської (Борзнянський район) та Линовицької (Прилуцький район) об’єднаних територіальних громад, де відбудуться перші вибори.

– За підсумками попередніх виборів в ОТГ партія «Наш край» входить до трійки партійних лідерів за кількістю обраних депутатів, – зазначила вона.

Ольга Чередник підкреслила, що представники партії і надалі відстоюватимуть продовження децентралізації, розширення прав громад, працюватимуть над вирішенням актуальних місцевих проблем.

Більше: 24 грудня – перші вибори в іще 4-х громадах Чернігівщини


Джерело: Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Останні новини за категоріям(и): Громади, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: