Новини

Як голосували та кого обрали у Тупичівській ОТГ

29 жовтня відбулись перші вибори у Тупичівській об’єднаній громаді. Як доводилось чути від очевидців виборів в інших громадах, вони мало де відбувались спокійно, без передвиборчих перепалок та «закидання каменів у город» одне одному.

Тупичівська ж громада, до честі її жителів, у цей процес увійшла виважено й спокійно. Цікавим фактом виявивилось те, що кандидатом на посаду голови Тупичівської об’єднаної громади виявилась єдина особа. І нею була сільський голова Тупичева Лариса Шовкова. Саме вона й здобула беззаперечну перемогу на виборах – із 1406 виборців, які взяли участь у голосуванні, 1300 голосів було віддано саме Ларисі Миколаївні. А це склало 92, 46%. Отак буває, коли керівник не просто сидить у владному кріслі, а впродовж тривалого часу реальною працею на благо ввіреної громади завойовує повагу й довіру громадян.

Явка на виборчі дільниці становила 59, 6 відсотка, – розповіла нам секретар Тупичівської сільради Ганна Феськовець. – Такого не спостерігалось з часів Радянського Союзу. Радує те, що багато молоді проявило свідомий підхід до виборів. Приїхали навіть ті, хто вже виїхав з села, але прописаний тут. Я думаю, такий вибір жителі нашої громади зробили не випадково: кожен з нас знає, що Лариса Миколаївна живе роботою. Їй не байдужі ані село, ані наші люди.

Що стосується депутатів, які обиралися до ради об’єднаної громади, то тут було зареєстровано 72 кандидати. Реально обрати ж треба було 14 представників. Після підрахунку голосів виявилось, що до ради було обрано 11 представників ВО«Батьківщина», 2 – від Аграрної партії та один – від «Нашого краю».

Лариса Шовкова

У селі вибирають не партії, – каже Лариса Шовкова. – У селі обирають людей. Я дуже рада, що підібралась така сильна, згуртована команда депутатів, об’єднана єдиною метою – зробити життя наших людей кращим. А всім виборцям нашої Тупичівської об’єднаної громади я дякую від щирого серця за підтримку й довіру, які вони проявили, обираючи мене на таку відповідальну посаду. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми створимо прекрасну громаду, яка не просто існуватиме, а й успішно розвиватиметься.


Джерело: газета «Новини Городнянщини»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Перші вибори 29 жовтня 2015 року, Тупичівська,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Тупичівська громада після деокупації: мріють про власну пекарню та повернути «Нову Пошту»

Тупичівська громада зіткнулася з російською навалою. Бо ж звідси до пропускного пункту Сеньківка близько 40 км. Вже під вечір 24 лютого через громаду почали просуватись перші колони ворожої техніки. Декілька сіл громади росіяни зайняли в перший же день. Окупанти виганяли…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: