Новини

Корюківська ОТГ звітує, що зробили у 2017-му

Корюківська міська рада оприлюднила інформацію про позитивні зрушення в ОТГ за 2017 рік.

Оновлення лікарні

Міський бюджет спільно з районною радою фінансує ремонт та оновлення Корюківської лікарні. Рішенням міської ради були виділені кошти на заміну покрівлі інфекційного відділення, оновлення частини пологового відділення, зокрема, дитячої реанімації. В останньому вже зроблено ремонт та за сприяння нардепа Анатолія Євлахова придбано реанімаційне обладнання вартістю понад 500 тис. грн. Також міська рада виділила кошти на роботи з реконструкції тротуару біля лікарні та переходу з поліклініки в ЦРЛ, що псувало гарні враження від нашого лікувального закладу.

Комфортне дошкілля

У дитячому садочку №4 «Веселка» виконується заміна вікон, частково така робота проводиться і у дошкільному закладі №1 «Дельфін». З метою забезпечення безперебійного гарячого водопостачання в обох установах ремонтується існуюча мережа, щоб у подальшому перейти на автономне постачання гарячої води.
За кошти міського бюджету у Наумівському дитсадку модернізовано систему теплопостачання, тож, починаючи з нинішнього опалювального сезону, там замість природного газу використовуватиметься місцеве паливо. До кінця року в цьому закладі буде замінено покрівлю.

Загалом на ремонтні роботи в дошкільних установах виділено близько 2 млн. грн. (більша частина – державна субвенція). Надходженню коштів з держбюджету сприяли народні депутати України Анатолій Євлахов та Василь Амельченко.

Школи також змінюються

Міською радою проводиться комплекс заходів по покращенню умов навчання школярів. Корюківську ЗОШ №1 визначено опорним закладом та розпочато проектування створення на базі цієї школи «Нового освітнього простору». Орієнтовна вартість проекту – 27 млн. грн.

На базі ЗОШ №4 облаштовано інклюзивний клас для дітей з особливими потребами. Крім того, за кошти міського бюджету відремонтовано фасад і ганок, а невдовзі на території школи буде побудовано сучасний майданчик для баскетболу, волейболу і тенісу.

На гімназійному подвір’ї оновили баскетбольний майданчик, виготовляються проекти на заміну вікон та будівництво спортивного майданчика.

У Забарівській школі впровад-жується проект з реконструкції системи теплопостачання вартістю понад 800 тис. грн., що забезпечить переведення системи опалення з природного газу на місцеві види палива.

З метою економії коштів в усіх закладах освіти встановлені енергоощадні лампи (витрачено 60 тис. грн.). У деяких установах замінені зістарені системи постачання питної води на сучасні та економні.

Для надійної охорони комунального майна, покращення пожежної безпеки у гімназії та ЗОШ №4 встановлено охоронну і пожежну сигналізації вартістю 150 тис. грн. з виведенням на центральний пульт поліції охорони.

Спільно з районною радою і райдержадміністрацією та за підтримки Чернігівської ОДА міською радою проводиться процедура закупівлі нового шкільного автобуса, який дозволить значно покращити підвіз учнів до навчальних закладів міста та сіл, зокрема, в осінньо-зимовий період.

Хорошим дорогам – бути!

Раніше в пресі вже згадувалось про розпочаті на Корюківщині роботи з відновлення асфальтного покриття автомобільних доріг загального користування. Сьогодні вони тривають на автошляхах до Чернігова в двох напрямках: через Мену та Сновськ. Уже відремонтовані окремі ділянки біля сіл: Маховики, Тютюнниця – Сахутівка Корюківської ОТГ та В.Щимель Сновської ОТГ.

Фінансуються відповідні ремонтні роботи на дорогах за рахунок перевиконання митних надходжень, що стало можливим з впровадженням змін до законодавства, які ініціював народний депутат України Анатолій Євлахов. Наступного року кошти від перевиконання митних платежів спрямовуватимуться до дорожнього фонду, а це дасть можливість фінансувати довгоочікуване лагодження автошляхів у забарівському та перелюбському напрямках.

На території Корюківської міської ради також відновлюється дорожнє полотно, і до кінця року в усіх селах громади ґрунтові автошляхи будуть проїзними. А це означає, що до кожного населеного пункту і по ньому безперешкодно проїжджатиме швидка допомога, а взимку якісно чиститимуться дороги від снігу. В місті та деяких селах, де була можливість – реанімовано асфальтне покриття, на окремих ділянках виконано капітальний ремонт. На центральній площі міста та ряді вулиць виконано передзимову підготовку дорожнього покриття струменевим методом, який зберігає його під час морозів.

Комфорт пішоходам

Триває оновлення пішохідної інфраструктури. За кошти ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» відновлено тротуари по вулиці Вокзальній, а за кошти міського бюджету цього року буде розпочато, а наступного завершено будівництво тротуару по вулиці Шевченка. Для того, щоб викорінити одвічну українську традицію, коли спочатку укладають новий асфальт, а потім його знімають і прокладають нові труби, КП «Корюківкаводоканал» нині виконує капітальний ремонт магістрального водогону по вулиці Шевченка (від Полікомбанку до магазину «Фаворит»).

Дороги люблять чистоту

Для комфортного пересування по засніжених дорогах, міською радою до початку зимового періоду буде придбано декілька одиниць важкої техніки (грейдер і трактор), а також ще одну спеціальну машину з піскорозкидачем та буде удвічі більше, ніж минулого року заготовлено піщано-сольової суміші. Також для боротьби з ожеледицею на тротуарах придбано нові снігоприбиральні щітки та реагенти.

Вода – основа здоров’я

Після завершення капітальних ремонтів водогонів, які передують прокладанню доріг чи тротуарів, КП «Корюківкаводоканал» приступить до прокладання водогону по вулиці Молодіжній, кошти на цей об’єкт виділені міськрадою.
До кінця року також буде реалізовано проект-довгобуд «Будівництво свердловини в с.Сядрине». Його вже десяток років відкладали. Кошти на будівництво свердловини виділені з державного бюджету, а нещодавно отримали й відповідні дозволи на початок будівництва.

У наступні роки реалізовуватимуться ще декілька проектів з водопостачання, а саме: будівництво двох свердловин (Корюківка та Наумівка), будівництво нового водогону по вулиці Вокзальній у Корюківці, реконструкція водогону в Наумівці.

Дітям на радість

Громада бере участь у програмі народного депутата України Анатолія Євлахова щодо облаштування місць для дитячого дозвілля. Наразі вже облаштовано дитячі майданчики в мікрорайоні Олексіївки, в Наумівці та Сядриному.

Невдовзі також новий дитячий комплекс отримають дітлахи, які проживають у районі Парку пам’яті та по вулиці 8 Березня. Загальна вартість дитячого обладнання – понад 400 тисяч гривень.

Розумне освітлення

Міською радою впроваджуються заходи щодо енергозбереження. Наприкінці минулого року народний депутат України Анатолій Євлахов профінансував придбання майже 200 світильників та 10 кілометрів ізольованого кабелю на суму понад 300 тис. грн., ними поступово замінюються зістарені та енергозатратні ліхтарі.

У поточному році за кошти міського бюджету придбано 90 LED світильників (вартість одного понад 3 тис. грн.), котрі розміщено на найбільш насичених вулицях міста. Також за кошти міського бюджету найближчим часом буде розпочато реалізацію програми «Розумне освітлення» – міські комунальні служби отримають можливість дистанційно програмувати освітлення та оперативно реагувати на аварійні ситуації.

Минулого року спільно з нашим народним депутатом було реалізовано проекти з освітлення Наумівки, Тютюнниці, Гуринівки. Цього року співпраця продовжиться, і спільно з міською радою буде встановлено освітлення ще в декількох населених пунктах громади.

Міська рада висловлює щиру подяку всім сумлінним платникам податків, котрі створюють ресурсні можливості для розвитку громади.


Джерело: сайт Корюківської газети “Маяк”

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

Станция переливания крови в Корюковке пока работает: помог горсовет

Корюковский филиал Областной станции переливания крови оказался под угрозой закрытия. — Он — единственный на Черниговщине, но мы вынуждены были рассматривать крайне непопулярный вариант о прекращении его работы. Из-за финансовых проблем, говорит генеральный директор станции Лилия Бузницкая. В Корюковской центральной райбольнице…

У громаді на Чернігівщині створено ще один дитячий будинок сімейного типу

У Корюківському районі створено ще один дитячий будинок сімейного типу. Родина, де виховувалось четверо дітей, які залишились без батьківської опіки, стала новою домівкою ще для двох дітлахів. Слід зазначити, що на сьогодні в області нараховується 34 дитячі будинки сімейного типу…

У Корюківці реалізують проєкт для підприємців

За рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики України («секторалка»), в Чернігівській області реалізується ряд проєктів. Одним з них є спільний проєкт обласної Агенції регіонального розвитку та міських рад Корюківки,…

Громадський бюджет у Корюківській громаді: подані 11 проєктів

11 травня завершився прийом заявок на участь у міській програмі громадського бюджетування. Цього року бажаючих втілити в життя власні ідеї з розвитку громади виявилося 11: 5 з сіл та 6 з Корюківки. Деякі з проєктів подані вже не вперше. Тож…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: