Новини

“Наш край” визначився з кандидатами на виборах 30 квітня

Як відомо, на 30 квітня 2017 року призначено вибори у трьох громадах Чернігівщини. Це Менська міська, Козелецька селищна та Комарівська сільська об’єднані територіальні громади.
Згідно Постанови висування кандидатів починається за 34 дні до дня голосування. Тобто стартує 27 березня і проводиться до 5 квітня включно (за 24 дні до дня голосування). Прийняття рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації здійснюється територіальною виборчою комісією до 6 квітня включно або не пізніше як за 23 дні до дня голосування.

На сьогодні вже почався процес висунення кандидатів від політичних партій. Так, наприкінці березня на Чернігівщині пройшли збори районних організацій партії «Наш край».

На всеукраїнському з’їзді було прийнято рішення про участь партії у місцевих виборах у всіх ОТГ, що відбудуться 30 квітня.  Стали відомі імена кандидатів на голів об’єднаних громад, що заручилися підтримкою партії.

Отже, «Наш край» підтримуватиме кандидатів на посади голів об’єднаних громад, які балотуються як самовисуванці. У Мені – це кандидат на посаду міського голови Олександр Мисник (наразі голова Менської районної ради), у Козельці – кандидат на посаду селищного голови Валентин Бригинець (нинішній селищний голова), у Комарівці – кандидат на посаду сільського голови Юрій Кантур (нинішній сільський голова).  До речі, за підсумками виборів в 11 об’єднаних територіальних громадах 11 і 18 грудня політична партія «Наш край» на Чернігівщині отримала 58 депутатських мандатів (депутатами стала третина кандидатів).

На даний час головами ОТГ стали висуванці “Нашого краю” Леонід Душа, який очолив Батуринську міську громаду, та Володимир Ігнатченко, керівник Носівської міської ОТГ.


Джерело: OTG.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Громади, Козелецька, Комарівська, Менська, Суб’єкти висування,

Стала відома дата початку виборчого процесу

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. 30 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених…

Скільки нових об’єднаних громад в Україні та на Чернігівщині

За минулий місяць в Україні з’явилась ще 51 громада, які об’єднавши ресурси, почали вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних,…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: