Новини

Срібнянщина на порозі об’єднання

На Срібнянщині наближається до завершення процес об’єднання територіальних громад сіл у одну спільно територіальну громаду у межах всього району.

Так, 18 березня в Сокиринській та Олексинській територіальних громадах відбулись громадські слухання. Одне з питань – входження до Срібнянської ОТГ.

Як відомо, рішенням позачергової тринадцятої сесії Срібнянської селищної ради сьомого скликання від 25.01.2017 року було повторно ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад сіл та селищ у Срібнянську об’єднану територіальну громаду.

До того ж, участь громадських слуханнях у Сокиринцях взяв народний депутат України Олег Дмитренко та голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, в Олексинцях – голова районної ради Олена Панченко. Вони також аргументували доцільність створення ОТГ.

Читати також: До Чернігівщини дійшла цивілізація: відсьогодні можна отримати мультіпаспорт

Серед основних причин створення громади у межах всього району – невеликий розмір існуючої адміністративної одиниці, розташування всіх населених пунктів у межах транспортної доступності та звична орієнтація жителів Срябнянщини на районний центр – селище Срібне.


Джерело: Час Чернігівський

Останні новини за категоріям(и): Громади,

Коли у містах та центрах громад Чернігівщини базарні дні?

У центрах громад на Чернігівщині найбільш жваво у базарні дні. Втім у кожній громаді своя особливість. Дізнались, коли базарний день у найбільших містах та громадах: Бахмач — неділя; Бобровиця — субота; Борзна — неділя; Варва — субота; Городня — четвер; Ічня —…

Чернігівщина купить 13 шкільних автобусів: хто отримає

Автобуси будуть закуплені коштом освітньої субвенції, яку отримала Чернігівщина в розмірі близько 28 мільйонів гривень. Субвенція використана на засадах співфінансування від громад. Про це повідомила заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк в ефірі марафону «Суспільне. Спротив» 15 серпня. «Субвенцію, яку ми…

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: