Новини

Кого обрали старостами у Малодівицькій ОТГ, що на Прилуччині

Цієї неділі, 25 березня, обирали старост у Малодівицькій ОТГ, що у Прилуцькому районі.

Так, великодівицьким старостою стала Світлана Тритяченко, дмитрівським — Микола Степаненко (обоє до об’єднання сіл у громаду були головами відповідних сільрад). Старо­стою сіл Обичів, Заудайка і Радьківка — колишній се­кретар Обичівської сільради Тетяна Шанько. Усі троє і виконували обов’язки старост.

У Товкачівці на цю поса­ду обрали Валентину Бобик, яка колись була і секрета­рем, і головою сільради, а в Петрівці із 4-х кандидатів більшість підтримала Оксану Ремигу (обидві до вибо­рів тимчасово ніде не працювали).

Таким чином, Малодівицька ОТГ укомплектована. Голова громади Олена Журавель перераховує, що за три місяці прямих міжбюджетних відносин зроблено і які ще є плани:

— Це вуличне освітлення в усій громаді: центральні вулиці наших сіл уже з ліхтарями, плюс один проект що­до будівництва мереж зовнішнього освітлення в Обичеві отримав підтримку Державного фонду регіонального розвитку Мінрегіону й зараз готується до реалізації. Та­кож на порядку денному в нас ремонти доріг і будинків культури, встановлення дитячих майданчиків (у деяких селах вони вже є, хочемо в усі) тощо.


Джерело: Аліна Ковальова, ГАРТ, 29 березня 2018 року, №13

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Малодівицька, Староста,

Старости Сосницької громади вчилися працювати у новому статусі та нових умовах

У п’ятницю, 27 липня у Сосницькій селищній раді відбувся семінар на тему «Роль старости в об’єднаній територіальній громаді». Навчання було організоване Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Також до теми:

Про старостинські округи в ОТГ: запитання та відповіді

У лютому 2017 року в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон №280/97-ВР) з’явився новий термін – «старостинський округ». Законодавець визначив його як частину території об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних…

Вже 236 учасників зареєструвалися на курс DESPRO «Староста»

Розпочався електронний дистанційний курс «Староста: місцевий лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти», доступний для старост на веб-платформі Спільнота практик місцевого розвитку. Вже 236 учасників долучилися до навчання. Зарахування на е-курс ще відкрите і триватиме до 10 червня 23.00. Початок навчання за програмою…

На онлайн-форумі для старост вже 224 учасника з усіх областей України

Онлайн-форум продовжує привертати увагу старост та представників виконкомів об’єднаних громад. Лише упродовж 2018 року кількість зареєстрованих учасників збільшилася до 224 (+ 97 осіб). Це представники об’єднаних громад з усіх 24 областей України. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: