Новини

Кого обрали старостами у Малодівицькій ОТГ, що на Прилуччині

Цієї неділі, 25 березня, обирали старост у Малодівицькій ОТГ, що у Прилуцькому районі.

Так, великодівицьким старостою стала Світлана Тритяченко, дмитрівським — Микола Степаненко (обоє до об’єднання сіл у громаду були головами відповідних сільрад). Старо­стою сіл Обичів, Заудайка і Радьківка — колишній се­кретар Обичівської сільради Тетяна Шанько. Усі троє і виконували обов’язки старост.

У Товкачівці на цю поса­ду обрали Валентину Бобик, яка колись була і секрета­рем, і головою сільради, а в Петрівці із 4-х кандидатів більшість підтримала Оксану Ремигу (обидві до вибо­рів тимчасово ніде не працювали).

Таким чином, Малодівицька ОТГ укомплектована. Голова громади Олена Журавель перераховує, що за три місяці прямих міжбюджетних відносин зроблено і які ще є плани:

— Це вуличне освітлення в усій громаді: центральні вулиці наших сіл уже з ліхтарями, плюс один проект що­до будівництва мереж зовнішнього освітлення в Обичеві отримав підтримку Державного фонду регіонального розвитку Мінрегіону й зараз готується до реалізації. Та­кож на порядку денному в нас ремонти доріг і будинків культури, встановлення дитячих майданчиків (у деяких селах вони вже є, хочемо в усі) тощо.


Джерело: Аліна Ковальова, ГАРТ, 29 березня 2018 року, №13

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Малодівицька,

Голова Малодівицької ОТГ про управлінський досвід та плани

Очільниця Малодівицької територіальної громади Олена Журавель розповіла про те, над чим зараз працююють у виконкомі. – Заплановано чимало. У пріоритеті відремонтувати поліцейську станцію, щоб мати свого дільничного. Працюємо над тим, щоб відкрити ЦНАП. Потрібно і надалі розширювати мережу вуличного освітлення,…

Ще шість громад Чернігівщини отримали шанс створити сучасний ЦНАП

Інституційну пітримку у створенні, модернізації та трансформації Центру надання адміністартивних послуг мають можливість отримати шість громад з Чернігівської області: Парафіївська, Линовицька, Малодівицька, Ніжинська, Новобілоуська, Плисківська та Прилуки. Всі вони відібрані в якості учасників четвертого раунду відбору учасників Фази Впровадження Програми…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення.

Кого обрали старостами у Малодівицькій ОТГ, що на Прилуччині

Цієї неділі, 25 березня, обирали старост у Малодівицькій ОТГ, що у Прилуцькому районі. Так, великодівицьким старостою стала Світлана Тритяченко, дмитрівським — Микола Степаненко (обоє до об’єднання сіл у громаду були головами відповідних сільрад). Старо­стою сіл Обичів, Заудайка і Радьківка — колишній…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: