Новини

Кого обрали старостами у Малодівицькій ОТГ, що на Прилуччині

Цієї неділі, 25 березня, обирали старост у Малодівицькій ОТГ, що у Прилуцькому районі.

Так, великодівицьким старостою стала Світлана Тритяченко, дмитрівським — Микола Степаненко (обоє до об’єднання сіл у громаду були головами відповідних сільрад). Старо­стою сіл Обичів, Заудайка і Радьківка — колишній се­кретар Обичівської сільради Тетяна Шанько. Усі троє і виконували обов’язки старост.

У Товкачівці на цю поса­ду обрали Валентину Бобик, яка колись була і секрета­рем, і головою сільради, а в Петрівці із 4-х кандидатів більшість підтримала Оксану Ремигу (обидві до вибо­рів тимчасово ніде не працювали).

Таким чином, Малодівицька ОТГ укомплектована. Голова громади Олена Журавель перераховує, що за три місяці прямих міжбюджетних відносин зроблено і які ще є плани:

— Це вуличне освітлення в усій громаді: центральні вулиці наших сіл уже з ліхтарями, плюс один проект що­до будівництва мереж зовнішнього освітлення в Обичеві отримав підтримку Державного фонду регіонального розвитку Мінрегіону й зараз готується до реалізації. Та­кож на порядку денному в нас ремонти доріг і будинків культури, встановлення дитячих майданчиків (у деяких селах вони вже є, хочемо в усі) тощо.


Джерело: Аліна Ковальова, ГАРТ, 29 березня 2018 року, №13

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Малодівицька, Староста,

Новий дитячий майданчик у селі Коропської ОТГ

Нещодавно в Риботині завершили облаштування дитячого майданчика. Про це повідомив староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця. Розпочали справу ще торік за допомогою інвесторів та талановитих сільчан, а нещодавно встановили ігровий комплекс із восьми предметів від народного депутата Анатолія Євлахова. Ще…

Село у Козелецькій ОТГ переживає через пожежі на торфовищах

У п`ятницю, 29 березня на власний схід села зібралися мешканці Данівського старостинського округу. Звітувала перед односельцями виконуюча обов’язки старости Ольга Пальчик. Серед присутніх були і представники Козелецької селищної ради – начальник фінансового управління Олена Матющенко, заступник начальника організаційно-кадрового відділу Світлана…

Старости Сосницької громади вчилися працювати у новому статусі та нових умовах

У п’ятницю, 27 липня у Сосницькій селищній раді відбувся семінар на тему «Роль старости в об’єднаній територіальній громаді». Навчання було організоване Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Також до теми:

Про старостинські округи в ОТГ: запитання та відповіді

У лютому 2017 року в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон №280/97-ВР) з’явився новий термін – «старостинський округ». Законодавець визначив його як частину території об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: