Новини

Ивановская громада готовится получить 2 тысячи гектаров

В марте Ивановская объединенная территориальная тромада Черниговского района должна получить две тысячи гектаров земель, расположенных за пределами населенных пунктов — сел, которые входят в громаду.

— Передали уже землю? — спросила 28 марта.

— Думаю, что это будет не раньше 5 апреля, — говорит голова Ивановской объединенной территориальной громады Сергей Гарус. — Документации нужно подготовить много. И не все зависит от Госгеокадастра (эта структура передает землю ОТГ). В каком виде будет переданная земля, еще не знаю. Жду.

— Много желающих получить ее в аренду?

— Желающие получить землю есть всегда. В первую очередь обеспечим тех, кто работает здесь, по месту. Приоритет будет за частными некрупными хозяйствами (до 300 гектаров), фермерами.


Источник: Тамара Кравченко, Весть, 29.03.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Іванівська,

Іванівська громада готова надати майданчик під логістичний термінал

Іванівська громада готова надати майданчик під логістичний термінал Про це написав голова громади Сергій Гарус у коментарі до допису журналіста Сергія Кириченка щодо засилля фур у Чернігові. Також до теми:

Іванівська ОТГ: крок за кроком від напрямків до доріг

За півтора роки свого існування Іванівська ОТГ отримала три нові дороги: одну в Іванівці, дві — у Ладинці. Якщо у першому населеному пункті робили капітальний ремонт шляху, то в другому — будували, адже вулиці були з «ґрунтовкою». Також до теми:

В Іванівській ОТГ готові виховувати собі кадри

Одна з найбільших проблем для об’єднаних територіальних громад не лише Чернігівщини — фахівці. Громади отримали чимало повноважень, створюють власні комунальні підприємства та інші установи, однак управлінського досвід бракує. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: