Новини

Тупичівська ОТГ вже вимагає виборів

Днями голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч підписав розпорядження № 371, яким затвердив висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад.

Отже, на Городнянщині створюється перша об’єднана територіальна громада — Тупичівська. Вона об’єднає територіальні громади Бурівської, Великолиственської, Тупичівської сільських рад.

– У понеділок проводились фінальні сесії у всіх трьох сільських радах, – розповіла сільський голова Тупичева Лариса Шовкова, – На них ми приймали рішення щодо подання клопотання у ЦВК про призначення виборів в об’єднаній громаді. Незабаром Верховна Рада буде приймати постанову про проведення виборів 28 жовтня. Таким чином, чекатимемо старту виборчого процесу.

Можна тільки уявити хвилювання сільського голови, чия громада стала на шлях великих змін. До того ж, можливо, було б простіше, якби потужна Городнянська громада торувала путь першою.

По-перше, у її спроможності ніхто не сумнівається. По-друге, завжди морально легше, коли ідеш позаду першопрохідців. Однак, зважаючи на ситуацію, яка склалася з об’єднанням у нашому районі, саме тупичівці виявились сьогодні в авангарді подій.

– Голова боїться, а руки роблять. Це серйозна реформа, довкола якої сьогодні киплять пристрасті. Хтось вірить у нашу спроможність, хтось сумнівається. Я ж переймаюсь найбільше тим, щоб виправдати людське довір’я. Для цього необхідно створити потужну команду однодумців – з депутатів, членів виконавчого комітету, можливо, Громадської ради. Ми чудово розуміємо, що нас чекає титанічна праця. І ми готові до цього, – продовжує Лариса Шовкова.


Джерело: Новини Городнянщини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Тупичівська,

Про новую громаду в Городнянском районе

В 1905-м селяне Выхвостова (Городнянский район) добивались справедливой аграрной реформы. Их наследники – спустя более 100 лет — коррекции перспективного плана создания объединённой территориальной общины. Согласно плану село должно было войти в состав Тупичевской ОТО. Но люди были против. Свою…

Як служба зайнятості працювала із мешканцями ОТГ

800 виїзних акцій в об’єднані територіальні громади здійснила у минулому році служба зайнятості. В результаті послугами було охоплено більше 3000 громадян. У програмі візитів – зустрічі з керівництвом та мешканцями громад, роботодавцями, освітянами та учнівською молоддю з метою надання інформації…

Земля та школи: як хазяйнують у Тупичівській ОТГ

У червні 2018 року Тупичівська об`єднана громада отримала право розпоряджатися 89-а ділянками сільськогосподарського призначення. Це землі поза межами населених пунктів ОТГ. На даний час ділянки проходять процедуру державної реєстрації.  Також громада проведе аудит всієї наявної землі. Коментує голова Тупичівської ОТГ…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: