Новини

Тупичівська ОТГ вже вимагає виборів

Днями голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч підписав розпорядження № 371, яким затвердив висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад.

Отже, на Городнянщині створюється перша об’єднана територіальна громада — Тупичівська. Вона об’єднає територіальні громади Бурівської, Великолиственської, Тупичівської сільських рад.

– У понеділок проводились фінальні сесії у всіх трьох сільських радах, – розповіла сільський голова Тупичева Лариса Шовкова, – На них ми приймали рішення щодо подання клопотання у ЦВК про призначення виборів в об’єднаній громаді. Незабаром Верховна Рада буде приймати постанову про проведення виборів 28 жовтня. Таким чином, чекатимемо старту виборчого процесу.

Можна тільки уявити хвилювання сільського голови, чия громада стала на шлях великих змін. До того ж, можливо, було б простіше, якби потужна Городнянська громада торувала путь першою.

По-перше, у її спроможності ніхто не сумнівається. По-друге, завжди морально легше, коли ідеш позаду першопрохідців. Однак, зважаючи на ситуацію, яка склалася з об’єднанням у нашому районі, саме тупичівці виявились сьогодні в авангарді подій.

– Голова боїться, а руки роблять. Це серйозна реформа, довкола якої сьогодні киплять пристрасті. Хтось вірить у нашу спроможність, хтось сумнівається. Я ж переймаюсь найбільше тим, щоб виправдати людське довір’я. Для цього необхідно створити потужну команду однодумців – з депутатів, членів виконавчого комітету, можливо, Громадської ради. Ми чудово розуміємо, що нас чекає титанічна праця. І ми готові до цього, – продовжує Лариса Шовкова.


Джерело: Новини Городнянщини

Останні новини за категоріям(и): Тупичівська,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Тупичівська громада після деокупації: мріють про власну пекарню та повернути «Нову Пошту»

Тупичівська громада зіткнулася з російською навалою. Бо ж звідси до пропускного пункту Сеньківка близько 40 км. Вже під вечір 24 лютого через громаду почали просуватись перші колони ворожої техніки. Декілька сіл громади росіяни зайняли в перший же день. Окупанти виганяли…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: