У Корюківській лікарні встановили автономну кисневу станцію Опубліковано: 06.04.2021 Раніше за медичним киснем для пацієнтів їздили до Чернігова. «У нас були дні, коли ми робили по три маршрути в Чернігів і назад. Кожна поїздка — по 10 балонів, тобто…