Увечері 31 жовтня російські ударні безпілотники поцілили у аграрне підприємство у Корюківській громаді на Чернігівщині. За свідченням місцевих жителів, увечері пролунало 7 вибухів. За попередніми даними, це були “шахеди”. За даними “Часу Чернігівського”, йдеться про підприємство у Корюківці, на околиці…
У Корюківській лікарні встановили автономну кисневу станцію

Раніше за медичним киснем для пацієнтів їздили до Чернігова.
«У нас були дні, коли ми робили по три маршрути в Чернігів і назад. Кожна поїздка — по 10 балонів, тобто тридцять балонів на добу. Стільки ми використовували в щодоби в лікарні», – про це Суспільному розповів головний лікар Корюківської ЦРЛ Сергій Пивовар.
На автономну кисневу станцію гроші дали благодійники. Придбали комплект обладнання: компресори, фільтри, генератори кисню. Станція виробляє кисень безпосередньо із атмосферного повітря — і далі він мережею труб йде до ліжок пацієнтів.
Після введення станції в експлуатацію у лікарні буде 4 джерела киснепостачання: зріджений кисень, киснева станція, мобільні кисневі концентратори та кисневі балони.
Джерело: Суспільне.Чернігів