Новини

Весняне прибирання у Новобілоуській ОТГ

У Хмільницькому старостинському окрузі (Новобілоуська територіальна громада) щороку проводять весняне прибирання. Територію старостинського округу розділили: на кожній ділянці є відповідальний за прибирання — Хмільницький НВК, дитячий центр реабілітації, будинок культури, сільрада тощо. Про це розповів її староста Юрій Іванович Слюнько.

У організації прибирань дуже багато залежить від місцевих активістів. У тематичній групі вони пишуть, коли і де прибиратимуть — і люди приходять. Так прибрали ліс, територію біля ставка, під’їзні шляхи.

 «Допомагають місцеві підприємства. У Рівнопіллі, наприклад, організувало суботник ТОВ «Десна»: прибрали і посадили сад біля церкви на 15-ти сотках. Товариство «Зотік» дало щітку для підмітання. У нас визначене місце, куди після прибирання зносимо сміття. Прибрали — телефоную в «Чернігівську індустріальну молочну компанію», яка дає техніку, або фермеру Калиті Андрію Володимировичу — вивезли. «Чернігівська індустріальна молочна компанія» ще допомагає сміттєзвалище підгребсти», — каже староста.

За його словами, з травня сміття забиратиме, придбана Новобілоуською громадою спецтехніка.

Проте стихійні смітники залишаються актуальною проблемою.

 «Вирішити її власними силами майже неможливо. Справа не тільки у декому з місцевих мешканців — сміття можуть привезти з інших територій. Хоча завдяки небайдужим мешканцям іноді вдається розібратися з такими ситуаціями. Наприклад, мені подзвонили, що в ліс якась машина вивезла купу сміття — номерів не запам’ятали. Я туди поїхав, знайшов документи, на яких були реквізити. Поїхав за вказаною адресою, поговорили — вони сміття забрали. Але частіше буває по-іншому. Наприклад, біля Рівнопілля вивезли машину скатів. Ми викликали поліцію, склали протокол, люди номер машини назвали — а результату нема, скати не забрали», — додав Юрій Слюнько.

Джерело: ОТГ-Інформ Чернігівщина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Новобілоуська,

Весняне прибирання у Новобілоуській ОТГ

У Хмільницькому старостинському окрузі (Новобілоуська територіальна громада) щороку проводять весняне прибирання. Територію старостинського округу розділили: на кожній ділянці є відповідальний за прибирання — Хмільницький НВК, дитячий центр реабілітації, будинок культури, сільрада тощо. Про це розповів її староста Юрій Іванович Слюнько….

Новобілоуська громада працює над забезпеченням якості та доступності освіти

Експерти Центру «Доброчин» Олександр Підгорний та Юрій Паперний продовжують роботу по реформуванню освітніх мереж в Новобілоуській та Деснянській територіальних громадах задля забезпечення освіти належної якості. 19 лютого 2021 року експерти провели 2 зустрічі в селах Рудка та Кувечичі Новобілоуської громади….

Деснянська та Новобілоуська громади розвивають освіту та місцеву демократію

03 лютого у прес-центрі «Чиста політика» Центр «Доброчин» провів брифінг на тему: «Виклики та досягнення громад: освіта та місцева демократія». Розпочала захід керівник Центру «Доброчин» Наталія Дрозд, яка представила досвід організації стосовно супроводу профільної освітньої реформи та реформи місцевого самоврядування,…

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми. Про формування спроможної громади, виклики та успіхи в цьому напрямку…

Новобілоуська ОТГ розпочала роботу над Статутом

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року. В той час як посилення здатності громадян впливати на ухвалення рішень у своїх громадах…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: