Новини

Весняне прибирання у Новобілоуській ОТГ

У Хмільницькому старостинському окрузі (Новобілоуська територіальна громада) щороку проводять весняне прибирання. Територію старостинського округу розділили: на кожній ділянці є відповідальний за прибирання — Хмільницький НВК, дитячий центр реабілітації, будинок культури, сільрада тощо. Про це розповів її староста Юрій Іванович Слюнько.

У організації прибирань дуже багато залежить від місцевих активістів. У тематичній групі вони пишуть, коли і де прибиратимуть — і люди приходять. Так прибрали ліс, територію біля ставка, під’їзні шляхи.

 «Допомагають місцеві підприємства. У Рівнопіллі, наприклад, організувало суботник ТОВ «Десна»: прибрали і посадили сад біля церкви на 15-ти сотках. Товариство «Зотік» дало щітку для підмітання. У нас визначене місце, куди після прибирання зносимо сміття. Прибрали — телефоную в «Чернігівську індустріальну молочну компанію», яка дає техніку, або фермеру Калиті Андрію Володимировичу — вивезли. «Чернігівська індустріальна молочна компанія» ще допомагає сміттєзвалище підгребсти», — каже староста.

За його словами, з травня сміття забиратиме, придбана Новобілоуською громадою спецтехніка.

Проте стихійні смітники залишаються актуальною проблемою.

 «Вирішити її власними силами майже неможливо. Справа не тільки у декому з місцевих мешканців — сміття можуть привезти з інших територій. Хоча завдяки небайдужим мешканцям іноді вдається розібратися з такими ситуаціями. Наприклад, мені подзвонили, що в ліс якась машина вивезла купу сміття — номерів не запам’ятали. Я туди поїхав, знайшов документи, на яких були реквізити. Поїхав за вказаною адресою, поговорили — вони сміття забрали. Але частіше буває по-іншому. Наприклад, біля Рівнопілля вивезли машину скатів. Ми викликали поліцію, склали протокол, люди номер машини назвали — а результату нема, скати не забрали», — додав Юрій Слюнько.

Джерело: ОТГ-Інформ Чернігівщина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Новобілоуська,

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

У Новобілоуській ОТГ шукають директора навчального закладу

Відділ освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області оголосив про проведення конкурсу на посаду директора Редьківського навчально-виховного комплексу. Редьківський навчально-виховного комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області. Знаходиться по вул. Процька,…

Завершується будівництво амбулаторії в Новобілоуській ОТГ

Незабаром в селі Халявин Чернігівського району відкриється амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Вона обслуговуватиме з десяток навколишніх сіл і вже близько 2 тисяч людей підписали декларації з лікарем. Для оперативного реагування на виклики хворих для Халявинської амбулаторії придбали сучасний повнопривідний…

Весняне прибирання у Новобілоуській ОТГ

У Хмільницькому старостинському окрузі (Новобілоуська територіальна громада) щороку проводять весняне прибирання. Територію старостинського округу розділили: на кожній ділянці є відповідальний за прибирання — Хмільницький НВК, дитячий центр реабілітації, будинок культури, сільрада тощо. Про це розповів її староста Юрій Іванович Слюнько….

Новобілоуська громада працює над забезпеченням якості та доступності освіти

Експерти Центру «Доброчин» Олександр Підгорний та Юрій Паперний продовжують роботу по реформуванню освітніх мереж в Новобілоуській та Деснянській територіальних громадах задля забезпечення освіти належної якості. 19 лютого 2021 року експерти провели 2 зустрічі в селах Рудка та Кувечичі Новобілоуської громади….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: