Новини

Закривають школу, яку рятували місцеві, заселяючи село багатодітними сім’ями

Біля Куликівської селищної ради протестували близько двох десятків жителів села Дроздівка. Люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі.

З плакатами та гаслами близько двох десятків людей приїхали до Куликівської селищної ради. Вимагали недопущення закриття школи у селі Дроздівка. Проект рішення з ліквідації закладу був винесений на сесію селищної ради.

«З нами не виходять на діалог. Тому ми вимушені, не дивлячись на всі наші справи, вимушені відпроситися, щоб бути тут. Важливе рішення приймається і ми не можемо бути осторонь», – сказала жителька села Дроздівка Оксана Зубок.

До людей депутати так і не вийшли. До сільради протестувальників не пустили. Кореспондентів Суспільного до сесійної зали також не впустили, аргументувавши це тим, що сесія була закрита. Це порушення статті 171 ККУ. Поліцейські склали протокол за фактом перешкоджання журналістській діяльності. Всередину правоохоронці не заходили.

Політолог Павло Пущенко каже, депутати селищних рад не мають права не допускати засоби масової інформації на пленарні сесії.

«Факт недопущення представника засобів масової інформації до колегіального органу, тобто пленарного засідання сесії ради, це порушення законодавства, журналістських стандартів і закону про доступ до публічної інформації. Будь-який громадянин, не тільки журналіст, мають право бути присутніми на засіданні відкритих колегіальних органів, а саме засідання пленарне. Це грубе порушення», – сказав Павло Пущенко.

Під вигуки протестувальників «Ганьба», сесія селищної ради продовжилась, і депутати таки проголосували за ліквідацію закладу.

Що відомо:

В Дроздівській школі навчається 41 дитина, а більшість сімей, які живуть у селі – багатодітні. Місцеві самі ініціювали програму відродження села. Сюди переїжджають родини з усієї України.

За останні два місяці сюди переїхали 9 багатодітних родин, привезли 21 дитину. Люди не хочуть, щоб їхні діти їздили до школи в Куликівку.

За словами Оксани Зубок, жителі Дроздівки продовжать відстоювати свою школу. За законодавством, у школі достатня кількість учнів для існування закладу.

Джерело: Суспільне.Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

Сім’ї з дітьми приїхали, а школу у Дроздівці з 1 вересня закриють

22 квітня восьма сесія Куликівської селищної ради проголосувала за закриття з нового навчального року трьох шкіл громади. У селах Виблі, Кладьківка та Дроздівка. У цей час на площі перед приміщенням, де засідав депутатський корпус, з плакатами: «Я хочу, щоб моя…

У Куликівській ОТГ затвердили план оптимізації освітніх закладів

Депутати Куликівської ОТГ затвердили план оптимізації  освітніх закладів громади  на 2021-2023 роки Ми вже повідомляли про проест жителів села Дроздівка біля Куликівської селищної ради – люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі. Наразі розміщуємо офіційний…

Закривають школу, яку рятували місцеві, заселяючи село багатодітними сім’ями

Біля Куликівської селищної ради протестували близько двох десятків жителів села Дроздівка. Люди приїхали вимагати від селищної ради не закривати школу в їхньому селі. З плакатами та гаслами близько двох десятків людей приїхали до Куликівської селищної ради. Вимагали недопущення закриття школи…

Збори громадян у Куликівській ОТГ: як жителі обирають пріоритети для ремонтів та благоустрою

Цього тижня відбулись загальні збори громадян відбувалися у селі Жуківка Куликівської селищної громади. У актовій залі адмінприміщення зібралися активісти села. Прибули запрошені гості: селищний голова Юлія Постернак зі своїми заступниками Тетяною Сосімович та Віктором Богданом, директор СФГ «Колос» депутат селищної…

Куликівська громада отримала нові повноваження та функції від ліквідованої РДА

17 лютого відбулася п’ята сесія селищної ради 8 скликання. Вела сесію   Куликівський селищний голова Юлія Постернак. На спільному засіданні постійних комісій, яке відбулося цього ж дня, депутати детально обговорили всі питання порядку денного, висловили свої зауваження і пропозиції до проектів рішень, які…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: