Новини

Зроблено у громаді: про роботу голови Борзнянської ОТГ

На виборах 25 жовтня 2020 року більшість жителів Борзнянської громади проголосували за кандидатку від партії «Слуга Народу» Ларису Осадчук. Голова громади одразу ж налагодила комунікацію з депутатами, сформовано виконавчий комітет та призначено старост.

Громада вчасно прийняла бюджет на 2021 рік та у процесі отримання майна від вже колишнього Борзнянського району.

Якими питаннями займалась голова громади Лариса Осадчук у січні ц.р.

Комунікація з громадянами

Голова громади постійно відвідує старостинські округи, спілкується з громадянами.

12 січня, міський голова Лариса Осадчук спільно зі старостою Малозагорівського старостинського округу Миколою Пшеничним та директором ТОВ «Українська вольниця» Миколою Федотенком провели зустріч із мешканцями села.

Під час зустрічі присутні обговорили актуальні та хвилюючі питання, зокрема, проблеми благоустрою та життєдіяльності села. Міський голова мала змогу безпосередньо поспілкуватися з мешканцями, почути їхні хвилювання та турботи. На зустрічі обговорили та знайшли рішення для ряду конфліктних питань.

15 січня жителі Борзнянської ОТГ виходили на акцію, щоб висловити своє ставлення до підвищення тарифів на газ та електроенергію, адже в період пандемії та в умовах локдауну люди ледь зводять кінці з кінцями і платіжки за комунальні послуги приводять до відчаю.

Громадяни спільно із міським головою Ларисою Осадчук та депутатами міської ради написали звернення до уряду України з вимогою переглянути надзвичайно високі тарифи на опалення та електроенергію.

Освіта

У січні голова громади провела нараду із керівниками закладів освіти Борзнянської об’єднаної територіальної громади. Адже у зв’язку з приєднанням Шаповалівської та Ядутинської сільських рад до Борзнянської ОТГ кількість учнів збільшилася, питань теж багато, тому дуже важливо визначити стратегію та пріоритетні напрямки подальшої роботи місцевої влади. За словами  міського голови, у громаді вживаються всі необхідні заходи щодо оптимізації та правильної організації роботи навчальних закладів.

Виконком та старости

Протягом року на засіданнях виконкому розглядалась питання про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів, встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води.

Після засідання виконавчого комітету Лариса Осадчук провела робочу зустріч зі старостами Борзнянської ОТГ, де обговорили ряд важливих питань.

Робота сесії

Протягом місяці на сесії розглянули заяви про надання клопотання на довгостроковий пільговий кредит по Програмі «Власний дім», надання в оренду нежитлових приміщень та ряд інших питань, що відносяться до бюджетної сфери роботи Борзнянської ОТГ.

Також на посаду заступника голови громади призначена Тетяну Пирог. Має великий досвід у роботі на державних посадах, зокрема, свою діяльність як начальника служби у справа дітей райдержадміністрації та активну участь у роботі жіночих громадських організацій, які створювалися завдяки її ініціативі.

Одним із складних та спірних пунктів на сесії щораз питання надання землі мешканцям громади. Депутати детально вивчають всі запити громадян та прийняли відповідні рішення.

ЦНАП

Вже з лютого має запрацювати новостворений відділ «Центр надання адміністративних послуг» Борзнянської міської ради. Він знаходитиметься за адресою вул. Пантелеймона Куліша, 104.

Графік прийому громадян у відділі ЦНАП:

  • Понеділок – п’ятниця – 08:00 – 17:00.
  • Перерва на обід з 13:00 по 14:00.
  • Субота, неділя – вихідні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська,

Освітлення вулиці у Борзнянській ОТГ

Вуличне освітлення є одним з основних елементів благоустрою будь-якого населеного пункту, оскільки воно виконує безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним, а правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій. До міського…

У Борзні нелегальна заправка приносить мільйонні прибутки. ФОТО

Вже не вперше у публічному просторі з’являються повідомлення про те, що у Борзнянській громаді працює нелегальна газозаправна станція. При чому, розташовується у технічних приміщеннях буквально поряд з легальною відомою всім борзнянцям АЗС. Жителі Борзнянської громади повідомляють, що на території громади…

У Борзнянській громаді відновлюють міський стадіон

Борзнянська міська громада розпочинає реалізацію проєкту з відновлення міського стадіону «Колос». Головна спортивна споруда міста із часів будівництва капітально не ремонтувалась, тут відсутні умови як для повноцінного тренування, так і для глядачів. Цієї весни громада власними силами вже почала благоустрій…

У чотирьох громадах реалізуватимуть проєкти за кошти ДФРР

У понеділок, 12 березня, Уряд дав старт реалізації проєктів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться коштом ДФРР у 2021 році, затвердивши їх перелік та обсяг фінансування.  Впродовж лютого-березня Мінрегіон погодив 5 проєктів, що будуть фінансуватися в Чернігівській області коштом Державного фонду регіонального…

У Борзнянській ОТГ оновлюють стадіон «Колос»

У Борзняні проводяться роботи на головній спортивній арені громади — міському стадіоні “Колос”. Зокрема встановлено 2 нові опори та 5 світильників. На черзі встановлення нових опор на протилежній стороні споруди. Виконання цих робіт дасть змогу повністю забезпечити освітлення стадіону у…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: