Новини

Дмитро ПАХОМОВ: «Депутат — не меценат, а СЛУГА НАРОДУ!»

Депутат Прилуцької міської ради, приватний підприємець та учасник популярних телешоу Дмитро Пахомов — четвертий номер у списку кандидатів від «Слуги Народу» до Чернігівської обласної ради. Як він збирається поєднувати різні види діяльності, які проблеми вирішуватиме для земляків та чому залишається вірним команді Зеленського? Про все це говоримо безпосередньо з кандидатом.Дмитро Пахомов.

_________________________

ДОСЬЄ. ПАХОМОВ Дмитро Анатолійович народився 19 січня 1986 року в місті Прилуки на Чернігівщині. Зі школи захоплювався точними науками. У 2010 році отримав ступінь магістра фінансів, закінчивши Національну академію управління. Після вузу повернувся до рідного міста, відкрив власну справу та почав займатися підприємницькою діяльністю. У малому бізнесі працює до нинішнього часу. Дмитро Пахомов має активну громадську позицію. Двічі поспіль був обраний депутатом Прилуцької міської ради.

_________________________

— Дмитре Анатолійовичу, у політиці ви вже не новачок. Відтак традиційне запитання, чому ви йдете в депутати, в нашому випадку не зовсім логічне. Гадаю, буде доречнішим пояснити, чому ви йдете саме від «Слуги Народу». Тим паче, всі добре пам’ятають невдалу спробу пройти в парламент від цієї партії…

— Я один із найперших як у Прилуках, так і на Чернігівщині підтримав Володимира Зеленського ще до президентських виборів. Він відкрита людина, яка викликає довіру. І коли мені як активісту нової команди запропонували йти на парламентські вибори, добре подумав. Вибори по мажоритарних округах — це насамперед багато бруду. Якщо ти нормальна людина, все одно придумають, як тебе очорнити. З іншого боку, я розумів, що повинен особисто підтримати курс президента на кардинальні зміни в Україні.

Так, мені не вдалося виграти ті вибори. Але це був насправді потрібний досвід. Я не мав потужного медіаресурсу, моїм обличчям не був заклеєний увесь округ. Це була чесна та чиста боротьба з мого боку. «Слуга Народу» завжди виступала за прозорі вибори. Я є членом даної партії, і більше того, одним зі співзасновників обласного осередку нашої політичної сили. Як і раніше, продовжую підтримувати ініціативи Володимира Зеленського. Ми бачимо, як змінюється наша центральна влада і хочемо змінити владу на місцях.

— Але ж, по суті, ви і є частиною тієї місцевої влади, яку збираєтеся змінити. Не вважаєте, що це звучить дещо цинічно?

— Вважаю, що тут потрібно розставити всі крапки над «і». Для цього слід повернутись у минуле, коли я тільки-но почав цікавитися політикою. У студентські роки був учасником Помаранчевої революції, яка, на жаль, не виправдала надій українців. Народ розчарувався в «месії», який прийде та миттю повирішує всі проблеми. Але вже тоді я зрозумів, що не зможу надалі залишатись осторонь суспільного життя.

Повернувшись після навчання в Києві до рідного міста, вирішив, що мушу бути корисним для своїх земляків. 2010 року мене обрали в Прилуцьку міську раду і я став на той момент наймолодшим депутатом на Чернігівщині. Результат моєї депутатської роботи люди оцінили та знову підтримали на місцевих виборах 2015 року.

Мою принципову позицію добре знає більшість на чолі з міським головою. Довелося повоювати через принципову незгоду з політикою подвійних стандартів. Зараз виборцям показують, як активно працює влада, розвиваючи інфраструктуру Прилук. Натомість мовчать про те, що новозбудована громадська вбиральня за півтора мільйона вже покрита тріщинами… Схожа ситуація з ремонтом доріг — центральну вулицю міста ремонтують не перший рік поспіль, причому на тих самих ділянках. Усе це бюджетні кошти, гроші платників податків, які мають використовуватися раціональніше та ефективніше. Тому потрібно прибрати корупційну складову на місцевому рівні. Без перезавантаження влади це виглядає нереальним. «Слуга Народу» хоче привести в місцеві ради чесних і професійних людей, які візьмуть на себе відповідальність за долю громад.

— Критикувати когось завжди легше, ніж робити щось самому. От що конкретно зроблено вами для земляків?

— Депутат — це не меценат, котрий усім допомагає та робить подарунки, як у нас звикли вважати. Це насамперед слуга народу, який довірив йому представляти свої інтереси. Задача депутата — звертати увагу чиновників на проблеми виборців та добиватися їх вирішення. До свого активу можу записати залучення бюджетних коштів на розвиток інфраструктури Заудаївського мікрорайону Прилук: довгоочікуваний ремонт дороги по вулиці Шмідта та ремонт даху на будівлі дитячого садочка, облаштування ігрових майданчиків для дітвори. Також нам разом із громадою вдалося відстояти в мікрорайоні початкову школу, яку влада хотіла закрити для заощадження бюджету. Я переконаний: якщо на чомусь і варто економити, то тільки не на дітях.

Вважаю, що депутат має бути повністю підзвітний виборцю та максимально близький до нього — без будь-яких бюрократичних перепон. Тоді й проблеми будуть вирішуватися реально, а не лише у звітах про чергові «добрі справи».

— Дмитре Анатолійовичу, у пресі можна знайти інформацію про вас не лише як про депутата, а й як про справжню телезірку. Зрозуміло, що зйомки в різних шоу — ваше хобі і ніхто не має права позбавляти людину її захоплень. Чи не буде це заважати в депутатській роботі? Адже обласна рада — все-таки дещо вищий рівень і більша відповідальність.

— Так, ви маєте рацію. Я звичайна людина, як і всі інші, маю певні слабкості, захоплення. Досі мені вдавалося поєднувати різні види діяльності, знаходити час і на роботу, і на сім’ю, і на публічність. Можливо, доведеться частіше жертвувати зйомками, але я готовий до цього. У моїй особі обласна рада отримає цілком дієздатну одиницю. Інакше ви б просто не знайшли мого прізвища в кандидатському списку «Слуги Народу». У нашій команді — лише ті люди, за яких не повинно бути соромно нікому. Ні виборцям за їхній вибір, ні президенту, якому необхідні надійні тили на місцях.

Спілкувався Олексій АНТОНОВ

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади, Прилуцька,

Дмитро ПАХОМОВ: «Депутат — не меценат, а СЛУГА НАРОДУ!»

Депутат Прилуцької міської ради, приватний підприємець та учасник популярних телешоу Дмитро Пахомов — четвертий номер у списку кандидатів від «Слуги Народу» до Чернігівської обласної ради. Як він збирається поєднувати різні види діяльності, які проблеми вирішуватиме для земляків та чому залишається…

Городнянська молодіжна рада у складі Української асоціації молодіжних рад

12-13 вересня 2020 року в місті Буча Київської області відбулася історична подія в розвитку молодіжної політики України – створено Українську асоціацію молодіжних рад (скорочено – УАМР). УАМР – це громадська організація, мета якої супровід та підтримка діяльності молодіжних рад, а…

Прилуцька міськрада призупинила особистий пройм громадян

Минулий тиждень став переломним у житті прилучан, адже розповсюдження коронавірусної інфекції почало набирати чималих обертів. За цей період ковідпозитивних із 26 стало близько 70. В інфекційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні перебуває вже 14 пацієнтів із підтвердженим діагнозом і ще…

У оновленій Прилуцькій гімназії вже задумалися про свято Першого дзвоника

Під час робочої поїздки до Прилук, голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко відвідав школу-гімназію. Тут в рамках національної програми «Велике будівництво» триває будівництво другого корпусу навчального закладу та реконструкція першого. Голова Чернігівської ОДА перевірив на якому етапі знаходяться будівельні роботи. –…

У громадах Чернігівщини будуть нові заказники

“На сесії Чернігівської обласної ради прийняли ряд важливих рішень і у сфері екології та природокористування. Так, зокрема, за ініціативою обласної адміністрації розширили мережу об’єктів природно-заповідного фонду області“, – повідомив у Фейсбуці голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. Так, на території Прилуцького…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: