Новини

СИЛА КОМАНДИ: «Слуга Народу» презентує кандидатів до рад Чернігівщини

18 вересня партія «Слуга Народу» провела свою обласну конференцію. Захід викликав неабиякий ажіотаж, адже саме тут мали затвердити списки кандидатів на участь у місцевих виборах. Справжні лідери своїх громад об’єдналися задля розвитку нашої держави в нових умовах та економічних реаліях.

Відкрив конференцію вітальним словом голова Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Павло Халімон. Депутат Верховної Ради розповів про критерії відбору майбутніх кандидатів та озвучив основні завдання, що стоять перед командою «Слуги Народу» на Чернігівщині.

— Наша програма містить реальні кроки «Слуги Народу» назустріч кращій Чернігівщині. Покрити всю територію області якісним мобільним зв’язком та інтернетом, побудувати більше двох тисяч кілометрів доріг, збільшити до мільйона туристичний потік — це можна і потрібно робити в нашій області, — наголосив Павло Халімон.

Обласний керівник «Слуги Народу» переконаний: Чернігівщина не заслуговує на статус депресивного регіону, який їй постійно приписують. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в нашій області цього року буде побудовано 300 кілометрів доріг, більшість яких — за сучасними технологіями. Вперше з 2012 року на Чернігівщині, а саме в Носівці, відкрито нову школу. З нуля будується три стадіони – у Корюківці, Острі та Сосниці.

І це тільки початок довгого переліку тих змін, які люди бачать і відчувають уже сьогодні.

— На прикладі Володимира Зеленського ми бачимо, що зміни в Україні реальні. Перший президент, який не розколює суспільство, перша Верховна Рада, яка швидко приймає важливі рішення. Не помилюсь, коли скажу, що за рік роботи нова Верховна Рада зробила більше, ніж попередні скликання за всі каденції, — зазначив Павло Халімон. — Завдяки народній довірі та підтримці ми сформували потужну більшість і приймаємо закони без будь-яких спекуляцій. Наша команда нарешті зняла з депутатів недоторканість, ухвалили земельну реформу, прийняли закони про ринок бурштину, про трансплантологію та багато інших дуже важливих для країни рішень.

Щоб місцеві ради Чернігівщини працювали не менш ефективно, «Слуга Народу» веде на вибори ретельно відібраних лідерів у різних сферах. Підприємці, медики, громадські діячі, представники промисловості, фахові управлінці та науковці — усі вони об’єднались навколо цінностей команди Зеленського, щоб продовжити політику Зеленського на місцях.

Обласну команду кандидатів очолила голова Козелецької ОТГ Олена Дмитренко, а міську — успішний підприємець Юрій Тарасовець.

Перша десятка списку «Слуги Народу» до Чернігівської обласної ради:

1. Олена Дмитренко (Козелецька селищна голова),

2. Оксана Халімон (підприємець),

3. Дмитро Іванов (директор Чернігівської філії ДП «Державний науково-дослідний та проєктно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»),

4. Дмитро Пахомов (підприємець, депутат Прилуцької міської ради),

5. Олександр Левицький (директор групи аграрних підприємств),

6. Іван Дементов (громадський діяч, фахівець з землеустрою і земельних питань),

7. Віталій Свириденко (підприємець),

8. Іван Чаус (голова благодійного фонду),

9. Наталія Романовська (директорка Чернігівської швейної фабрики «Елегант»),

10. Олеся Кісленко (голова Прилуцької РДА).

Перша десятка списку «Слуги Народу» до Чернігівської міської ради:

1. Юрій Тарасовець (підприємець, громадський діяч, засновник руху «Для людей»)

2. Олена Стрілець (підприємець, фахівчиня з права)

3. Максим Черненок (директор підприємства «Альянс міжрегіонального співробітництва»)

4. Катерина Демченко (радниця директора підприємства «Сівер-Авто»)

5. Наталія Романовська (директорка Чернігівської швейної фабрики «Елегант»)

6. Віталій Панченко (підприємець, громадський активіст)

7. Сергій Берестовий (голова правління «Насіння Чернігівщини»)

8. Олександр Зуб (завідуючий відділенням клінічної онкології та гінекології Чернігівського медичного центру сучасної онкології)

9. Олена Радіонова (керівниця контакт-центру Чернігівського обласного штабу партії «Слуга Народу»)

10. Кіра Копелева (вчителька загальноосвітньої школи № 35).


Окрім Павла Халімона, перемоги на місцевих виборах кандидатам від «Слуги Народу» побажали присутні на заході народні депутати Сергій Гривко, Валерій Зуб, Олег Семінський і Максим Зуєв. Вони запропонували майбутнім місцевим колегам звертатися до них за підтримкою та порадами з питань покращення життя громад. Незалежно від результату виборів, саме місцеві «Слуги Народу» представлятимуть президента на місцях. Тому — відповідальність велика, а роботи дуже багато.

Олена Дмитренко: Олена Дмитренко (Козелецька селищна голова

– Я йду в депутати, щоб підтримати Президента в усіх його починаннях у такий нелегкий для нашої країни час. Враховуючи мій досвід на рівні ОТГ, хочу підставити плече Президенту в обласній раді. У період децентралізації йому дуже потрібна підтримка на місцях.

Дмитро Іванов:

– Хочу, щоб наша область була не тільки географічними північними воротами України, а також логістичними та економічними. У нашої команди є бажання та вміння працювати. А з таким десантом представників Чернігівщини в парламенті, у комітеті з охорони здоров’я, транспортному, агропромисловому, енергетичному комітетах ми маємо всі можливості змінювати нашу область.

Олександр Левицький:

– Я живу та працюю на Чернігівській землі, для мене тут усе має значення. По яких дорогах ми їздимо, у яких школах навчаються наші діти, де будується стадіон і як формується місцевий бюджет. Деякі питання я можу вирішити самостійно – як агровиробник. Ставши депутатом обласної ради, я зможу вирішити набагато більше проблем.

Юрій ШЕВЧЕНКО

2020 09 24 shishkin4
2020 09 24 shishkin2
2020 09 24 shishkin6
2020 09 24 shishkin1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори,

Як підготуватися вдома, щоб провести менше часу на виборчій дільниці

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів. Обов’язково на вході…

Володимир Тертій: «Хочу повернути людям віру в те, що влада — це народ»

Кандидат на посаду голови Новобасанської сільської об’єднаної територіальної громади від партії «Слуга Народу» — Володимир Тертій. Свого часу він був ініціатором процесу децентралізації у Бобровицькому районі. Каже, що ця реформа дала надію на краще життя. Утім не так сталося, як…

Соціологи оприлюднили рейтинги кандидатів по 208 округу

За результатами опитування, проведеного соціологічним департаментом Асоціації політичних консультантів України на території 208 виборчого округу, політичні вподобання виборців розподіляються наступним чином (серед тих, хто планує взяти участь у голосуванні). Перше місце посідає Анатолій Гунько (ПП «Слуга народу») з результатом 36,2%….

Всенародне опитування на місцевих виборах: що це і навіщо

За два тижні до місцевих виборів Президент Володимир Зеленський заявив, що у день голосування відбудеться всенародне опитування українців. Одне за одним глава держави назвав 5 питань, на які хоче почути відповідь від громадян. Аби зміст опитування не став сюрпризом у…

Олена СТРІЛЕЦЬ: «Настав час нашої команди»

Досвід роботи в юридичній, податковій та фінансовій сферах і солідною науковою підготовкою — така характеристика Олени Стрілець, кандидата в депутати Чернігівської міської ради від партії «Слуга Народу». Раніше вона не була в політиці, але такого рівня компетентності у важливих питаннях…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: