Новини

У Новгород-Сіверському районі ремонтують понтонний міст

Розпочався ремонт понтонного мосту через Десну під Новгородом-Сіверським. Міст з’єднує район з 6 селами лівого берегу. Це Биринська та Кортченківська сільради.

Понтонний міст через Десну під Новгородом-Сіверським довжиною 90 метрів. Він збудований у 50-х роках минулого століття. Сьогодні, 1 вересня, розпочинається його капітальний ремонт. Почали зі встановлення бетонних паль. Їх заглиблюють на глибину 6-ти метрів. Вони триматимуть заїзди на оновлену переправу.

«Паралельно з цими фундаментними і бетонними роботами, буде збиратись міст, який буде переведений сюди», – розповів Андрій Лупиха.

Новий понтонний міст почнуть збирати відзавтра. Поки новий буде монтуватися, старим можна буде користуватися.

Довжина одного понтону, якими замінять старі, 9 метрів. Їх вже завтра почнуть спускати на воду.

«Там, між цими деревами буде натягнутий трос. Він вже заведений. І по принципу парома – ми збираємо дві секції і перетягуємо на ту сторону.»

Через натягнутий трос відзавтра водіям водного транспорту слід обережно перетинати ділянку ремонту, попереджає Андрій Лупиха.

«В районі плотів для прогулянок буде натягнутий трос – хто їздить на моторних човнах, катерах, мотоциклах водних – особлива увага, тому що трос буде натягнутий приблизно на метровій висоті.»

Дві сільські ради і півтори тисячі людей з’єднують з Новгородом-Сіверським два понтонних мости. Один – через Десну, який зараз ремонтують, а інший через річку Віть.

Міст через Віть ремонтували минулоріч. Ремонт тоді тривав з травня до нового року. На нього витратили понад 4-х мільйони гривень.

Міст через Десну планують завершити за два місяці. Коштуватиме будівництво 8.4 мільйона гривень.

Джерело: UA:Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Новгород-Сіверська,

Про місто Новгород-Сіверський мовою циф

Місто Новгород-Сіверський розташоване на північному сході Чернігівської області на мальовничих берегах Десни. Багатою історією і чудовими пам’ятками місто вражає і закохує в себе з першого погляду. На 1 липня 2020 року в місті проживала 12 771 особа, або 2% чисельності…

У Новгород-Сіверському районі ремонтують понтонний міст

Розпочався ремонт понтонного мосту через Десну під Новгородом-Сіверським. Міст з’єднує район з 6 селами лівого берегу. Це Биринська та Кортченківська сільради. Понтонний міст через Десну під Новгородом-Сіверським довжиною 90 метрів. Він збудований у 50-х роках минулого століття. Сьогодні, 1 вересня,…

У Новгороді-Сіверському та Мені медики святкують новосілля

У двох громадах на Чернігівщині знайшли можливість надати житло медикам, які працюють у місцевих лікарнях. Лікар травматолог-ортопед Новгород-Сіверської центральна районна лікарня Олексій Кібець та педіатр Альона Мазепа отримали житло, придбане за рахунок бюджетного фінансування. Минулого місяця Новгород-Сіверська районна рада надала…

Відремонтували понтонний міст через Десну. ФОТО

Національною програмою «Велике будівництво» на 2020 рік передбачене відновлення дев’яти мостів у Чернігівській області. Нещодавно завершився капітальний ремонт одного із них — через річку Віть, притоку Десни на Новгород-Сіверщині. Ця понтонна споруда життєво необхідна для кількох сотень людей, адже разом…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: