Новини

У Борзнянській ОТГ створюють Молодіжну раду


У Борзнянській міській раді учора, 25 серпня, провели перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді.

Головою ініціативної групи вибрали Черненко Оксану Михайлівну – директора Борзнянського будинку дитячої та юнацької творчості, секретарем – Лозицьку Юлію Володимирівну – педагога-організатора Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Х.Алчевської.

Ініціативна група затвердила дату, час та порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах. Установчі збори вирішено провести 8 жовтня 2020 р. на 10.00 год.

Членом Молодіжної ради може стати активна, енергійна, ініціативна молодь віком від 14 до 35 років, яка проживає на території Борзнянської ОТГ. Для цього потрібно заповнити заявку за посиланням і надіслати її на електронну адресу: tarols@ukr.net.

Прийом заявок припиняється за 3 дні до проведення установчих зборів. Склад Молодіжної ради буде обрано шляхом голосування на установчих зборах.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо реалізувати всі плани, спрямовані на розвиток нашої Борзнянської громади!

Згідно з Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді належать громадяни віком від 14 до 35 років.

Джерело: сайт Борзнянської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська,

Борзнянську районну лікарню співфінансуватимуть чотири громади

Територіальні громади колишнього Борзнянського району братимуть участь у спільному фінансуванні центральної районної лікарні. Відповідні рішення прийняли депутати Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад. Таким чином вони долучаться коштами своїх бюджетів до співфінансування видатків на утримання КНП «Борзнянська ЦРЛ»….

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це…

Перша сесія Борзнянської ОТГ

Учора, 2 грудня, відбулася перша установча сесія восьмого скликання Борзнянської міської ради. Засідання проходило за участі новообраних депутатів та запрошених гостей – депутатів Чернігівської обласної ради. Голова виборчої комісії, Анатолій Скабенок, оголосив результати виборів, привітав новообраних депутатів та голову ОТГ…

Обрані вперше: голови ОТГ про найближчі плани

«Вісник Ч» продовжує знайомити своїх читачів з новообраними головами громад. Лариса Осадчук, 47 років, балотувалася від партії «Слуга Народу», голова Борзнянської райдержадміністрації На голову Борзнянської міської громади балотувались четверо кандидатів. Лариса Осадчук набрала майже 41 відсоток або 2619 голосів виборців….

У Бознянській громаді обрано Молодіжну раду

Минулого тижня відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді. Такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: